2007.09.03

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczął się nowy rok szkolny i nowy rozdział w życiu naszej szkoły. Po pierwsze staliśmy się Zespołem Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego, a to dzięki powstaniu Gimnazjum nr 99 STO. Po drugie po wielu, wielu latach przerwy mamy znowu zerówkę, a po trzecie nasza szkoła jest świeżo wyremontowana, Aż przyjemnie jest wejść i szukać zmian w wyglądzie pomieszczeń. Co prawda z tym szukaniem to przesada, bo zmiany same rzucają się w oczy. Uczniów w szkole jest teraz ponad 230. Dlatego też i rozpoczęcie roku odbywało się aż w czterech grupach – rozpoczęcie dla zerówki, dla klas pierwszych, dla klas 1-3, dla klas 4-6 i dla gimnazjum. Byli tacy, którzy o nas myśleli przez całe wakacje – Martyna z klasy 5a przesłała aż 11 kartek z pozdrowieniami z różnych miejsc. Dziękujemy!

Link do galerii