2016.01.15

Bal karnawałowy klas 1-3

Dnia 15 stycznia br. uczniowie kl. 1-3 uczestniczyli w balu karnawałowym „Graj w zielone”. Zabawa ta została zorganizowana w szkolnej sali gimnastycznej udekorowanej balonami, serpentynami, rozetami oraz plakatami wykonanymi własnoręcznie przez uczniów. Tak okazały wystrój sali wprowadzał wszystkich uczestników w karnawałowy nastrój. W tegorocznych kostiumach i przebraniach dominował kolor zielony. Dlatego na balu można było spotkać między innymi żabkę, panią wiosnę, ufoludka, smoka, żołnierza, krokodyla, hipisa, żółwia ninja, chirurga, tyranozaura, Robin Hooda, mistrza Yodę, koniczynkę, czy strażnika granicznego. Tradycyjnie poszczególne klasy dokonały prezentacji strojów karnawałowych. Wodzirejem doskonałej zabawy był pan Adam Zagrodzki, który przygotował najnowsze muzyczne przeboje. Pełni radosnej energii uczniowie pląsali w parach, w kołach i w korowodach śpiewając teksty ulubionych hitów. Animator urozmaicał bal konkursami, takimi jak: rozpoznawanie piosenek z filmów, taniec z balonami czy szybkie przenoszenie kręgli. Po balu na wszystkich uczestników czekał słodki i smaczny poczęstunek.