2016.01.29

Bal karnawałowy klas starszych w Teresinie

W piątek 29.01.2016 odbył się walentynkowy bal karnawałowy. W tym roku tematem przewodnim były postacie z bajek i gwiazdy Hollywood. Uczniowie przebrali się przeróżnie np.: Kobieta-Kot, Lilo z filmu Lilo i Stich oraz „Superwoman”.
Dawid i ja wcieliliśmy się w rolę prowadzących całą zabawę. Wymyśliliśmy dużo konkurencji takich jak: taniec na gazecie, przechodzenie pod tyczką czy jak najszybsze zjedzenie długiego żelka (w parach [dziewczyna z chłopakiem]). Nie zapomnieliśmy rówież o tzw. poczcie francuskiej, więc przed wejściem na dyskotekę każdy dostawał numerek, który musiał przyczepić sobie w widocznym miejscu. Ten kto chciał mógł wysłać jakiś liścik do swojej walentynki i nie tylko.
Myślę, że wszystkim się podobało i mam nadzieję, że w naszej szkole będzie więcej takich dyskotek jak ta!
Amelka Kluziak kl. 6a