2009.02.13

Czwarty Koncert Noworoczny

Już po raz czwarty zorganizowaliśmy Koncert Noworoczny. W tym roku atrakcji było co nie miara. Wystąpił teatr kukiełkowy, Wiolinki, klasy pierwsze – każda z innym przedstawieniem. Zerówki zaprosiły do zamku na „Zamkowe Bajeczki”. Odbył się także recital fletowy Pana Dyrektora oraz zespołu flecistek. Jaś i Marysia Wołyniakowie grali na skrzypcach, a „Studio Teatralne” Pani Ewy Pielacińskiej pokazało dwie etiudy teatralne. Klasy czwarte wystawiły przedstawienie, do którego scenariusz napisał Michał Zapała, 2a zaprosiła do szkolnej szopki, a 2b do Aniołowa. Konferansjerzy z klas szóstych spisali się na medal. Rodzicom wszystkie występy bardzo się podobały. Podczas przerwy można było posilić się w kawiarence. Całkowity dochód z Koncertu (3354 zł) został przeznaczony na zakup sprzętu teatralnego. Było bardzo miło i szkoda, że następny koncert dopiero za rok.