2010.06.17

Dzień Rodzica klas 0a, 0b, i 1b

Obchody Dnia Mamy i Taty dla zerówkowiczów oraz pierwszaków z klasy „b” miały miejsce w popołudniowy czwartek. Zaproszeni rodzice obejrzeli 2 spektakle. Najmłodsi aktorzy wcielili się w role postaci z bajek i tym samym życzenia ukochanym Rodzicom składali: Czerwony Kapturek i Wilk, Rycerz Krzykalski, Jaś i Małgosia, Elf, Wróżki, Złota Rybka i Rybak, Krasnoludki i Królewna Śnieżka oraz Para Królewska. Uczniowie genialnie wcielili się w swoje role, rodzice byli zachwyceni, niektórym zakręciła się łezka w oku. Uczniowie klasy pierwszej dali popis aktorskich umiejętności prezentując najróżniejsze humorystyczne scenki z życia Mam i Tatusiów, śmiechu nie było końca. Wspaniały finał stanowiło wspólne, zerówkowiczów i pierwszaków, odśpiewanie piosenki w języku angielskim oraz wręczanie prezentów i kwiatów.

Link do galerii