2006.03.29

Finał Przeglądu Teatrów Szkolnych

W teatrze Stara Prochownia odbył się dziś finał Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Szkolnych „Melpomena w szkolnej ławce”.
Wybraliśmy cztery reprezentanki – Anię Skweres, Julkę Bykowską, Olę Szlasę i Karolinę Zawistowską, które,wraz z Panią Ewą i Panią Hortensją, pojechały na tę uroczystość. Do końca nie było wiadomo, które miejsce zajęła nasza „Bajka o szczęściu”. Trzymaliśmy kciuki przez cały czas, aż do ogłoszenia wyników.
Radości było co nie miara, gdy ogłoszono, że nasz spektakl zajął II miejsce. Otrzymaliśmy statuetkę – „Srebrny Ikar”, dyplom okolicznościowy oraz nagrodę rzeczową – aparat cyfrowy. Ponadto jury wytypowało nasz spektakl do udziału w Festiwalu „Dziecięca Stolica”, który odbędzie się 21 maja 2006 r. Bardzo jesteśmy dumni i zadowoleni.
Ewa Pytlak i II a