2007.01.18

II Koncert Noworoczny

Już drugi raz z rzędu odbył się Koncert Noworoczny. I tym razem był on wielkim sukcesem. Wszystkie bilety zostały wyprzedane i nawet dostojni goście – babcie i dziadkowie czasami musieli kupować „wejściówki”. Tradycyjnie „gwoździem programu” był koncert w wykonaniu Pana Dyrektora i uczennic. Wystąpił także teatr kukiełkowy prowadzony przez Panią Bożenę Pielacińską, uczniowie klas szóstych z Panią Basią Boniecką przygotowali angielskie przedstawienie o świętach, IIa pod okiem Pani Agnieszki Regulskiej zajęła się „Porwaniem choinek”, a IIIa z Panią Ewą Pytlak zaprosiła do :Pociągu strachu”. Na koniec wysłuchaliśmy występu „Wiolinek”. Podobnie jak w roku ubiegłym zarobione podczas koncertu pieniądze przeznaczymy na rozbudowę placu zabaw. Podczas przerwy w koncercie mozna był zakupić uczniowskie wyroby wykonane podczas róznych zajęć oraz napić i zjeść coś słodkiego.

Link do galerii