2010.09.04

II Meeting Lekkoatletyczny

Już w pierwszą sobotę września odbył się II Meeting Lekkoatletyczny o Puchar Prezesa Samodzielnego Koła nr 69 STO, na który przyszło sporo uczniów. Pogoda tego dnia wyjątkowo była piękna, słońce świeciło bardzo mocno wspomagając swoją energią uczniów ze szkoły Lauder-Morasha nr 94 oraz z naszej szkoły SP nr 24 STO. Zawody podzielone były na kategorie, gdzie chłopcy z tego samego rocznika mogli rywalizować między sobą. Pierwsze miejsce w kat I dziewcząt zwyciężyła Ania Błasiak ze szkoły SP94, natomiast chłopców wygrał Jan Wołyniak SP24, w kat II dziewcząt pierwsza była Paulina Karkut SP94, która wygrywając wszystkie konkurencje, osiągnęła najlepszy wynik i otrzyma Puchar Prezesa. W tej samej kategorii dla chłopców zwyciężył Szymon Szeliga SP24. W kat III dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła Hania Wojewoda a z chłopców wygrał Filip Wojtasiak, oboje ze szkoły SP24 STO. W kategorii IV zwyciężyła Sara Ptaszyńska ze szkoły Laudera-Morahsa, która również otrzyma Puchar Prezesa SKT nr 69, wśród chłopców wygrał Tytus Kiszka SP94. W kategorii V dziewcząt najlepsza była Olga Szeliga SP24 i ona również otrzyma Puchar Prezesa, z chłopców najlepszy był Mateusz Gardasiewicz SP94. W najstarszej kategorii chłopców wygrał Piotr Marek SP24 STO.