2013.09.18

Klasy 4-te w RUDAWCE

W drodze do Rudawki zwiedziliśmy Mauzoleum bitwy pod Ostrołęką i poszliśmy do McDonalds’a. Podzieliliśmy się na zespoły i zwiedziliśmy Ostrołękę. Pojechaliśmy do tamtejszej szkoły STO. Gimnazjaliści zorganizowali specjalnie dla nas quiz i sprawdzili naszą wiedzę o ich rodzinnym mieście. Zwiedziliśmy również całą ich szkołę. Podobał mi się plac zabaw i tor przeszkód.
Gdy tylko dojechaliśmy, podzieliliśmy się na pokoje. Byłam w pokoju razem z Zuzią, Amelką i Małgi. Podział mi się bardzo podobał. W trakcie wyjazdu pisaliśmy kartkę pocztową do wybranego nauczyciela i była kartkówka z przyrody. Była całkiem łatwa. Cały wyjazd mieliśmy słońce… za chmurami ☹ i towarzyszył nam deszcz. Nagrywaliśmy również film. Ile było przy tym śmiechu!
W drodze powrotnej zwiedziliśmy Muzeum Przyrody w Drozdowie i śluzę Paniewo. Wstąpiliśmy do McDonalds’a, ale tym razem w Łomży. Około 18-tej byliśmy już w Warszawie, a około 19-tej dojechaliśmy pod naszą szkołę, gdzie czekali na nas rodzice. Wycieczka bardzo mi się podobała.
Karolina Kwiatkowska kl. 4b