2012.11.16

„Kocham cię szkoło”, czyli jak spełniają się marzenia uczniów

W dniu 16 listopada 2012 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z ciekawym człowiekiem. Na tę imprezę przyszli państwo Kurzajewscy, a dokładniej Pan Maciek Kurzajewski i Pani Paulina Kurzajewska. Pan Maciek jest dziennikarzem sportowym TVP, a Pani Paulina współpracuje z wieloma organizacjami charytatywnymi. Na początku odbyło się przygotowane przez naszych uczniów „Kocham cię szkoło” dla naszych gości. Potem przeszliśmy do części wywiadowej. Uczniowie zadawali różne bardzo ciekawe pytania. Na sam koniec przeszliśmy do części autografów. Do państwa Kurzajewskich ustawiła się duża kolejka. Podpisy trwały mniej więcej pół godziny. Niestety państwo Kurzajewscy musieli iść i dali nam prezenty w postaci gier planszowych. Potem w ramach imprezy piątkowej odbyło się „Kocham cię Polsko” z udziałem naszych uczniów. Prowadzącym była Julinka. Było wiele rund np. podawanie prezentu, który „wybuchał”, kalambury i zakazane słowa (tak i nie). Impreza bardzo mi się podobała, była bardzo udana.
Magda Szymanowska kl.6b