2011.02.09

KONCERT NOWOROCZNY

Społeczność naszej Szkoły, śpiewając i tańcząc, z niemałym aktorskim kunsztem, bawiła zaproszonych Gości podczas VI Koncertu Noworocznego, zorganizowanego w gościnnych progach Art Bemu. Miłą niespodzianką tegorocznych występów była inscenizacja pt. „Królewna Śnieżka i prawie 7 krasnoludków” zaprezentowana przez utalentowanych aktorsko nauczycieli. Nie zabrakło mistrzowskiego popisu na najbardziej popularnym instrumencie muzycznym naszej Szkoły, a mianowicie na flecie prostym, w wykonaniu „Mr Director & Band”. Humoreski z życia Szkoły barwnie przedstawiali najmłodsi artyści, skutecznie rozweselając przybyłych Gości. Na scenie wystąpił też dzielny Tomcio z dwunastoma braćmi, a także uzdolniony sobowtór Michaela Jacksona. Wyjątkowymi umiejętnościami wokalnymi wykazały się uzdolnione gimnazjalistki prezentujące światowe przeboje. „Szkoła marzeń”, widziana z perspektywy kreatywnych uczniów naszej Szkoły, została przedstawiona w prezentacjach multimedialnych. Brawurowo wykonany muzyczny collage, z przewodnim motywem „Malovanỳ džbánku”, zakończył Koncert Noworoczny Anno Domini 2011.