2016.01.20

Koncert Noworoczny oczami Piątoklasistek

Dnia 20 stycznia, jak co roku odbył się Koncert Noworoczny. Uczestniczyły w nim klasy 0-6. Każda zaprezentowała przygotowany wraz z wychowawcą występ. Klasy 5 zaśpiewały wraz z kombatantami ludowe przyśpiewki, sięgające dzieciństwa naszych dziadków i obchodów przez nich czasów Zapustów czyli Karnawału. Następnie reszta uczniów wykonała własne utwory. Po krótkiej przerwie 5b wyszła na scenę ponownie, by zaprezentować spolszczoną wersję Merry Christmas Everyone wraz z przygotowanym przez uczennice występem tanecznym. Po zakończeniu części artystycznej chętni uczniowie poszli pracować w szatni, a reszta oglądała występy uczniów z innych klas.
Wszyscy miło wspominają ten czas i już nie mogą się doczekać następnych koncertów noworocznych.
Julia Manikało i Alicja Hurka