2008.03.08

Konferencja dla nauczycieli

W dniu 8 marca w naszej szkole odbyła się konferencja dla nauczycieli „Miedzy misją a usługą – oświata polska na progu XXI wieku”. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele naszej szkoły, goście ze szkoły publicznej w Radowie Małym oraz przedstawiciele szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Podczas konferencji mieliśmy okazję wysłuchać wykładu Pani Ewy Kędrackiej z Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów i uczestniczyć w szeregu warsztatów. Nasi uczniowie obsługiwali sklepik, szatnie, oprowadzali gości po szkole i prezentowali wybrane prace samodzielne. Spotkanie było bardzo udane, wszyscy uczestnicy konferencji dostali prezenty przygotowane przez nauczycieli ze szkoły w Radowie – gliniane ozdoby, kartki papieru czerpanego i biżuterię.