2014.10.12

Łosiowe Błota- wycieczka rowerowa klas IV

W dniu 12.10.2014r.w niedzielę odbyła się druga wycieczka rowerowa w okolicach Latchorzewa i lasu na Bemowie. Uczestnikami wycieczki byli ochotnicy – ochotniczki:) z klas czwartych wraz z rodzicami, wychowawczynią- p. Marzeną i panem od WF-u- Filipem. Trasa wiodła przez tamtejszy las.Pierwszy postój odbył się w tzw. małpim gaju- miejscu ćwiczeń dla studentów Wojskowej Akademii Technicznej. Dziewczęta odważyły się wejść do podziemnego tunelu. Tunel był wąski i ciemny.(brr!). Później odwiedziliśmy rezerwat przyrody „Łosiowe Błota”, niestety nie spotkaliśmy łosia.Kolejny przystanek to plac zabaw. Spędziliśmy tam chwilę, a potem pojechaliśmy do baru. Zamówiliśmy napoje, a w pobliskim sklepiku kupiłyśmy chipsy. Dziewczynki szalały na ogromnej huśtawce. Po przerwie wróciliśmy na parking szkolny i rozjechaliśmy się do domów. Wszystkim podobała się wycieczka.
Agnieszka Perzyna kl.4b