2013.09.28

MTB Parkofrajda

Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, bracia i siostry to były zawody godne jubileuszu. Świętowało z nami 145. kolarzy i tłumy kibiców, którzy nie mogli narzekać na nudę i brak emocji. Pięknym ukoronowaniem 10. letniej kolarskiej rywalizacji w Parkofrajdzie był wyścig sztafet; oj działo się:-) Z naszej szkoły na podium stanęli: I miejsce – Michał Kaniewski; II miejsce – Iga Anyszka i Olaf Potowski; III miejsce – Ania Rell. Kolejność sztafet: I miejsce SP 24 STO, II – SP Leszno, III – SP 26 STO, IV – SP4 STO. Gratulacje dla wszystkich kolarzy. Podziękowania i wielkie ukłony dla wszystkich, którzy pomagali i pomagają przy organizacji tych zawodów, a w szczególności dla Marzeny Derejko, Basi Kamińskiej, Kasi Truszewskiej, Małgosi Ferenc, Piotra Wąszewskiego i Marka Gąsiewskiego (sędzia PZKol.) oraz dyrekcji naszej szkoły.