2005.02.10

Nasza wystawa w Urzędzie Dzielnicy Bemowo

W roku szkolnym 2003/2004 nasza szkoła zorganizowała konkurs literacko-plastyczny pt. „Cztery pory roku w Parkofrajdzie” dla uczniów okolicznych przedszkoli i szkół podstawowych. Konkurs został przeprowadzony w trzech edycjach – jesień, zima, wiosna. Każda z nich zakończona była uroczystym wręczaniem nagród, połączonym z prezentacją nagrodzonych prac – czytaniem opowiadań, deklamacją poezji i wystawą prac plastycznych. Wszystkie nagrodzone prace plastyczne z trzech edycji jeszcze raz zostały zaprezentowane, tym razem szerokiemu gronu publiczności. Naszą wystawę „Cztery pory roku w Parkofrajdzie” można było zwiedzić w dniach od 10 lutego do 31 marca 2005 r. na drugim piętrze Urzędu Dzielnicy Warszawa Bemowo, gdzie cieszyła oczy mieszkańców oraz urzędników.