2015.12.04

Noc Desperatów oczami szóstoklasisty

Dnia 4 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbyła się Noc Desperatów. Mogli w niej uczestniczyć zuchy i harcerze. Tematem tegorocznej Nocy byli Super Bohaterowie.
Impreza rozpoczęła się o godz. 17:00 uroczystym apelem. Po apelu ubraliśmy się we własnoręcznie wykonane stroje obrzędowe, podzieliliśmy się na 6 grup kilkuosobowych i rozpoczęliśmy grę terenową, która odbywała się w szkole. Gra polegała na zdobyciu jak największej liczby punktów. Punkty można było zdobyć przez wykazanie się umiejętnościami takimi jak: mądrość, zręczność itp. Po emocjach związanych z grą, poczuliśmy głód i samodzielnie zrobiliśmy sobie pyszną kolację przygotowaną z produktów przyniesionych przez uczestników Nocy. Kanapki były bardzo smaczne!
Po grze udaliśmy się na halę sportową, gdzie graliśmy w dwa ognie. Po meczach zuchy musiały opuścić grupę harcerzy, którzy wrócili do szkoły. W szkole miło i wesoło spędzimy czas grając w gry, śpiewając piosenki harcerskie i jedząc słodycze. Rano musieliśmy posprzątać po imprezie.
Noc uważam za udaną, mimo, że moja grupa zakończyła ją na 4 miejscu. Chciałbym jeszcze raz przeżyć taką noc.
Jacek Szustkiewicz kl.6a