2011.09.30

„OTRZĘSINY” 2011

Od dziś klasy pierwsze ( i nowi uczniowie) są, za sprawą tradycyjnych już „Otrzęsin” pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.
Udział w „Otrzęsinach” jest dla uczniów bardzo przyjemny. Klasy, które młodszych kolegów „otrząsają”, starają się bardzo, aby pierwszaki zapamiętały te chwile na długo. Tym bardziej, że w trakcie „Otrzęsin” trwa konkurs na najmilsze „otrząsanie”. A o zwycięstwie decydują „otrząsani”… Słodycze, loterie, wspólne śpiewanie, przedstawienia, gry i konkursy to tylko niektóre atrakcje w trakcie „Otrzęsin”.
Zabawa udała się znakomicie. Wszyscy zjedli z uśmiechem na ustach cytrynę, zostali pasowanie na uczniów, otrzymali legitymacje szkolne i pamiątkowe dyplomy. Konkurs na najmilsza klasę wygrały klasa 4a i 6b.
Witamy w gronie uczniów SP 24 STO!(jb)

Link do galerii