2012.09.03

Projekt I/ klasy 4/Wycieczka do Rudawki

Wzorem lat ubiegłych i w tym roku szkolnym klasy czwarte pojechały na wycieczkę integracyjną do Rudawki. Tradycyjnie mieszkaliśmy w Bazie i kwaterze agroturystycznej „Pod Słowikiem” – tam też jedlismy posiłki. W ramach projektu „Rudawka – moje miejsce na Ziemi” uczniowie klas 4a i 4b wykonali: sprawozdanie z wycieczki (język polski), zadania tekstowe związane z tamtejszym terenem (matematyka), kartę pracy na temat drzew i roślin okolic Rudawki (przyroda, kartę pracy z historii, folder o Rudawce w języku polskim i angielskim (informatyka i język angielski), pracę plastyczną „Moja Rudawka”, wiele krzyżówek i zagadek poświęconych magicznemu miejscu.
W I turze klasy czwarte z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowały pragram artystyczny dla nauczycieli naszej szkoły oraz zaśpiewały piosenkę „14 października”.
Zdaniem uczniów i nauczycieli pierwsza tura w klasach starszych była bardzo udana:)
wychowawca i klasy czwarte