2004.09.01

Rozpoczęcie roku klas pierwszych

Pierwszy dzień szkoły to ważny moment w życiu każdego człowieka. W tym roku, 1 września, w progi naszej szkoły wkroczyło 26 nowych uczniów. W sali gimnastycznej powitał ich Pan dyrektor, grono pedagogiczne, przedstawicielki Samorządu Szkolnego, a przede wszystkim Pani Ewa Pytlak – wychowawczyni klasy 1a oraz Pani Joanna Biała – wychowawczyni klasy 1b. Po krótkim przemówieniu dyrektora szkoły, nowi uczniowie wychodzili kolejno, aby przywitać się z własną nauczycielką oraz otrzymać kwiatek-plakietkę ze swoim imieniem. Samorząd szkolny także ciepło przywitał nowych uczniów, wręczając im prezent – kredę, gąbkę i konewkę do podlewania klasowych kwiatów. Patrząc na swoje pociechy niejednemu rodzicowi i niejednej babci łza zakręciła się w oku.