2018.03.03

Sejmik Szkolny ‘2018

3 marca odbył się drugi w naszej historii Sejmik Szkolny. Debatowaliśmy w sześciu grupach dyskusyjnych, nad szczegółowymi rozwiązaniami „Kodeksu smartfonowego”, planami zagospodarowania nowych powierzchni na 1. piętrze, uwarunkowaniami i pomysłami na ewentualne czteroklasowe liceum ogólnokształcące. Dyskutowaliśmy też o pracach domowych, pomysłach na uczenie rzeczy potrzebnych, uczenie bez ocen oraz o pożądanym zakresie szkolnego programu profilaktycznego. W spotkaniu wzięło udział 57 nauczycieli, 37 rodziców oraz 17 uczniów, w sumie 111 osób.

Wszystkim, którzy poświęcili swój czas bardzo dziękujemy. Postaramy się jak najwięcej wypracowanych pomysłów wprowadzić w życie w dalszej działalności naszej Szkoły.

Jarosław Pytlak