2009.01.08

Spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

Nowy Rok zaczął się dla klas młodszych bardzo miłą niespodzianką. Zaprosiliśmy do naszej szkoły pana Grzegorza Kasdepke- znanego pisarza fascynujących książek dla dzieci. Spotkanie zaczęło się z małymi przygodami, bo…pan Kasdepke nie mógł trafić do naszej szkoły i spóźnił się . W czasie oczekiwania na gościa słuchaliśmy fragmentów jego książek. Pan Kasdepke opowiadał nam wiele ciekawych historii związanych z powstawaniem jego powieści.Odpowiedział na nasze pytania. Spotkanie minęło bardzo szybko. Na zakończenie poprosiliśmy pana Grzegorza o dedykacje do książek, których przynieśliśmy bardzo duuuuużo. Pan Kasdepke wyszedł z naszego spotkania w miłym nastroju. Dostał od nas w prezencie koszulkę szkolną.