2009.05.30

Święto Szkoły

Dnia 30 maja, w sobotę obchodziliśmy Święto Szkoły. Rozpoczęło się ono o godzinie 10. Po uroczystym otwarciu imprezy każdy gość odebrał kartę informacyjną oraz numerowany kotylion w kształcie motyla. Uczniowie mogli bawić się w trzech Centrach: Nauki, Rozrywki lub Sportu. W centrach mieściły się liczne punkty z zadaniami lub pokazami. Za przejście takiego zadania dostawało się pieczątkę lub wpis do karty informacyjnej. Dodatkowo przez cały czas funkcjonowała kawiarenka „ U Marty – Pod atomem” i sklepik „ tuż za rogiem”, a do 11.15 sprzedawano również „ Gazetkę z rogami”. Zabawy w Centrach trwały do 11.15, kiedy to Pan Dyrektor rozpoczął galę na dziedzińcu, podczas której dziękowano Rodzicom za ich wkład w rozwój szkoły i licytowano obrazy olejne uczniów. Po 45 minutach mogliśmy wrócić do zabawy w Centrach. W tym czasie odbyło się także spotkanie dla przyszłych zerówkowiczów i absolwentów szkoły. O 14 Pan Dyrektor zamknął oficjalnie Dzień Szkoły i rozpoczęło się losowanie numerków z kotylionów. Przed wyjściem każdy uczeń przypinał swój kotylion do tablicy w kształcie drzewa ( im wyżej , tym bardziej mu się podobało). Uważam, że Święto Szkoły było wspaniałe ( mniej więcej ¼ wysokości korony)!
Michał Zapała