2009.05.30

Święto Szkoły – wyniki gry

Na tegorocznym Święcie Szkoły, które odbyło się 30 maja pod nazwą Centrum Nauki, Rozrywki i Sportu gościliśmy kilkaset osób. W zaproponowanej przez organizatorów zabawie rozdanych zostało przeszło 120 kart uczestnika, z tej zaś liczby na koniec imprezy zwrócono 44 wypełnione karty. Po przejrzeniu kart i przeliczeniu zebranych zaliczeń punktacja przedstawia się następująco: Kategoria: najaktywniejsza rodzina: Rodzina Kończaków- 18p.;Jaś i Marysia Wołyniakowie z tatą- 18p.Rodzina Kądzielskich- 14p;Rodzina Jurzysta- 11p. Andrzej Kowalczyk z rodziną- 6p. Kategoria: najaktywniejszy uczestnik: Michał Ćwikła- 18p.; Jacek Olczyk- 16p.; Emilka Pantow- 16p.;Sambor Nesterowicz- 14p.; Asia Pik- 14p.; Julia Nadolska- 12p.; Olga Szeliga- 11p.; Natalka Nadolska- 10p.;Olek Czaplicki- 10p.; Zuzia Tykarska- 10p.; Hania Wojewoda- 10p.; Karolina Ćwikła- 9p.; Michał Zapała- 8p.; Jakub Piątek- 8p.; Ada Kończak-8p.; Maja Stawarz- 7p.; Julka Kulpa-7p.; Piotr Naczyński- 7p.; Piotr Książczak- 6p.; Julian Szaciłło- 6p.; Anielka Wojciechowska- 6p.; Łukasz Owsiński- 6p.; Agnieszka Zapała- 6p.; Wojtek Olszewski- 5p.; Marysia Lewandowska- 5p. Ponadto, otrzymaliśmy kilkanaście kart, które nie spełniają, niestety, warunków regulaminu (należało otrzymać poświadczenie uczestnictwa w przynajmniej jednym punkcie każdego Centrum; karty musiały być podpisane imieniem i nazwiskiem jednego uczestnika lub jednej rodziny; grupy mieszane nie wchodziły w grę). Karty zakwestionowane z jednego z powyższych powodów należą do: Michała i Szymona Steców, Karoliny Gil, Jędrka Jakubisiaka, Karoliny Jankiewicz, Julianny Piskorz, Jeremiasza Forysia, Tosi Frydzińskiej, Agnieszki Gruzy, Jasia Czarneckiego, Kingi Zatkalik, Małgorzaty Gil, Rodziny Manikało, Natalii Dłużniewskiej z rodziną Iwanienko, Julii, Tosi, Kary i Mani z kl. 5a. Wręczenie dyplomów i nagród wyróżnionym uczestnikom naszej zabawy nastąpi podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom Święta Szkoły za udaną zabawę i już dziś zapraszamy na kolejne Święto Szkoły za rok!