2015.09.27

Szalone Dni Muzyki

Rano, chętni uczniowie klas 4-6 wybrali się do Teatru Wielkiego na Szalone Dni Muzyki. Jeszcze przed wejściem do sali, każdy z nas wpisał się markerem na taki słup, gdzie było i tak już mnóstwo napisów, także prawie nic nie było widać.
Gdy weszliśmy do sali zapadła cisza. Usiedliśmy w milczeniu czekając, aż się zacznie. No i wreszcie rozpoczął się koncert. Był, jak na mój gust, dosyć krótki. Podobało mi się to, że w pewnej chwili na scenę wyszli tancerze i zaczęli tańczyć w rytm muzyki. Ich stroje idealnie pasowały do charakteru danego utworu. Myślę, że nie tylko na mnie zrobiło to wrażenie. Koncert ogólnie był „miły dla ucha”, jeśli można to tak ująć.
Po nim, w teatrze, rozdawali balony z helem, lecz niestety te nasze, już go nie miały. Szkoda… Ale na pociechę poszliśmy na lody i gofry belgijskie. Było pysznie! Wyjście bardzo udane☺
Martyna Piskorz kl.6b