2005.04.28

„Szukamy skarbu w PARKOFRAJDZIE”

28 kwietnia 2005 roku nasza szkoła, wraz z Centrum Promocji Zdrowia i Edukacji Ekologicznej, urządziła w Parkofrajdzie huczne obchody Dnia Ziemi. Zaproszono na festyn okoliczne placówki oświatowe, od „małego do dużego”. My zaproponowaliśmy dzieciom z klas 1- 3 i przedszkoli grę terenową pod hasłem „Szukamy skarbu w Parkofrajdzie” oraz wiele innych atrakcji, miedzy innymi malowanie na folii i zawody sportowe.
Skarbu w Parkofrajdzie szukało aż 20 drużyn! Wszyscy skarb oczywiście znaleźli (były to iglaki do posadzenia w przyszkolnych ogródkach). Drużyna naszej szkoły spisała się doskonale i pod wodzą taty Adriana z 1a zajęła trzecie miejsce! CPZ i EE zapewniło wszystkim atrakcje w postaci zajęć plastycznych, rzeźbiarskich, muzycznych, gier i zabaw sportowych, ogniska z kiełbaskami.
Wszyscy się świetnie bawili i zachęcali nas do ponownego zorganizowania podobnej imprezy. Na pewno to zrobimy!