2007.05.25

Tradycyjna gra w Zielonej Szkole

Jak co roku w ostatnim dniu przed wyjazdem z „zielonej szkoły” odbyła się gra terenowa, w której wzięli udział wszyscy uczniowie, podzieleni na patrole mieszane wiekowo. Na czele patroli stali szóstoklasiści.
W tegorocznej grze musieliśmy przyznać dwa pierwsze miejsca, zdobyte przez zespoły, które zdecydowanie zdystansowały konkurencję. Oto ich skład – na wieczną rzeczy pamiątkę:
„Tuchole”:
Karolina Kott, Piotr Wojciechowski, Paweł Borowiak, Paweł Wojtasiak, Weronika Ławska, Anita Wrześniewska, Julia Bykowska, Mikołaj Zapalski, Kacper Podogrocki, Jaś Piskorski, Marta Czeladzka, Ignacy Górecki.
„Inteligenci”:
Ola Świderska, Aleksander Matusiak, Marta Kociankowska, Ula Kondraciuk, Filip Stawida, Patryk Frączak, Karolina Janczura, Marcel Machaliński, Dominik Nowakowski, Patryk Kosieradzki, Martyna Kapełuś, Aleks Kuryłowicz.