2008.01.18

Uroczystość klas 0 z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Dnia 18 stycznia 2008 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Zerówkowicze zaśpiewali najpierw piosenkę „O babci i dziadku”, następnie wyrecytowali przygotowane przez siebie wiersze. Niespodzianką dla Babć i Dziadków były życzenia oraz opowieści o nich nagrane przez dzieci na kasecie. Zadaniem Dziadków było odgadnięcie, które wypowiedzi nagrał ich wnuczek bądź wnuczka. Było bardzo wesoło 🙂 Zerówkowicze odśpiewali również gromkie STO LAT oraz zaśpiewali i zatańczyli do piosenki „Buli”. Po części artystycznej wszyscy udali się do sali na przygotowany przez dzieci poczęstunek – galaretkę z owocami 🙂 Na zakończenie zerówkowicze wręczyli Dziadkom i Babciom wykonane przez siebie laurki.