2007.03.16

Walczymy z odpadami

Przy okazji apelu szkolnego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zerknęli, komisyjnie, wraz z Panem Dyrektorem, do kosza przeznaczonego na plastikowe odpady, stojącego przy sklepiku szkolnym. „Zerknięcie” miało formę meczu, w którym każdy prawidłowo zgnieciony odpad dawał punkt Samorządowi, zaś zgnieciony nieprawidłowo lub inny niż plastikowy powiekszał wynik Pana Dyrektora. Wstyd przyznać, ale Samorząd przegrał, w związku z czym jego przedstawiciele wykonali publicznie przysiady w liczbie punktów zdobytych przez przeciwnika (36!). Następny pojedynek odbędzie się podczas kolejnego apelu. Pan Dyrektor już zapowiedział, że chętnie zrobi przysiady, byle tylko uczniowie właściwie wykorzystaywali pojemnik na odpady!