2010.11.15

Warsztaty językowo-kulturowe „Australia i Nowa Zelandia”

Dnia 15 listopada 2010 uczniowie klas piątych i szóstych wzięli udział w warsztatach językowo-kulturowych organizowanych przez Nauka Bez Granic. Tematem zajęć była Australia i Nowa Zelandia. Seminarium w całości prowadzone w języku angielskim, przez Bulenta Akmana miało na celu przybliżenie kultury, obyczajów i języka Australii. W drugiej części warsztatów dzieci poznawały Nową Zelandię. Osobowość prowadzącego oraz ciekawe materiały, takie jak filmy, zdjęcia i zagadki sprawiły, że uczniowie świetnie się bawili a jednocześnie zdobyli nowe wiadomości. Dzieci poradziły sobie z zadaniami, które były opracowane na poziomie „preintermediate”.Efektem warsztatów była motywacja dzieci do dalszego uczestnictwa w tego typu wydarzeniach.