2014.09.13

Wycieczka rowerowa klas IV

Dnia 13 września 2014r. klasy 4a i 4b wybrały się na wycieczkę rowerową do Stanisławowa. O godzinie 10.00 spod szkoły wyruszyli: Dominika, Weronika, Lena, Leon, Michał Ch., Nina, Ola S., Michalina, Ala, Alinka, niektórzy rodzice oraz Pani Marzenka i Pan Filip. Jechaliśmy przez Bemowo, Groty, Las Bemowski, Kwirynów, Stare Babice i Lipków. Po drodze dołączali do nas kolejni uczestnicy: Filip K., Julka, Mateusz I., oraz Martin, u którego w domu zatrzymaliśmy się na picie. Wspólnie jadąc przez Kampinos drogą pożarową nr 51 dotarliśmy do Baker Pub w Stanisławowie. Tam zjedliśmy, napiliśmy się i odpoczęliśmy. O godzinie 13:15 wyruszyliśmy w drogę powrotną, już bez Dominiki i Leona. Na trasie odłączali się kolejni uczestnicy. Pod budynek szkoły, około godziny 14, dotarli: Filip K., Lena, Weronika z mamą, Pani Marzenka i Pan Filip. Cała trasa wyniosła około 30 km. To była bardzo aktywna i udana wyprawa!
Weronika Król 4a