2011.04.14

Wystawa Wielkanocnej Pisanki

W dniach 14-20.04.2011r. w klasach 0-3 zorganizowano wystawkę świątecznej pisanki, której celem było poznanie nowych technik plastycznych i wdrożenie do zespołowego działania. Propozycja wykonania prac skierowana była zarówno do dzieci, jak i ich rodziców, czy też dziadków, mogła tez stanowić formę pracy zespołowej danej klasy. Ku miłemu zaskoczeniu, pisanek było bardzo dużo. Zostały wykonane z wielką pomysłowością i starannością, były przepiękne. Nikt z jury nie odważyłby się nawet wybierać” najpiękniejszej”. Pomysł wielkanocnej zabawy z pisanką bardzo się dzieciom podobał. Do młodszych dzieci dołączyła nawet czwartoklasistka, której jajko przedstawiało niesamowicie ciekawą formę plastyczną. Pisanki na wystawę wykonali: Z klasy 0A: Lena Kądzielska, Zosia Leszek, Martin Wiśniewski, Weronika Król Z klasy 0B: Kacper Karpiński Z klasy 1A: Dominika Gimzicka Z klasy 1B: Gabrysia Zubrycka Z klasy 2A: Marysia Lewandowska, Karina Piątkowska, Paulina Dąbrowska, Julka Kulpa Z klasy 2B: Pola Kądzielska, Weronika Wieczorek, Ela Gimzicka, Natalka Namysłowska, Ania Sulik, Julian Szaciłło Z klasy 3B: Karolina Frączak, (ciekawy pomysł z logo szkoły na pisance) Emilka Leszek, Oliwka Włodarczyk, Jaś Czarnecki, Łukasz Lipiński, Jakub Nowopolski, Maks Świrski, Adaś Zatkalik Z klasy 4B – wspomniana już wcześniej Magda Szymanowska. Wraz z życzeniami radosnych Świąt Wielkanocnych, wszystkie dzieci otrzymały czekoladową nagrodę – niespodziankę.

Link do galerii