2010.06.23

Zakończenie roku klas 6-tych

Żegnać zaczęliśmy się tydzień wcześniej. Najpierw była dyskoteka dla wszystkich z klas 4-6. Dziewczyny młodsze nie odmawiały sobie tańców z najstarszymi, szczególnie wolnych. Był płacz, żal i zgrzytanie zębów, ale na osłodzenie bólu jedliśmy dużo słodkości. Gdy młodsze klasy wyszły i zostaliśmy w gronie 6-klasistów dopiero zaczęła się zabawa.Jedna wielka integracja. Zabawy trwały do późnych godzin nocnych…. Potem już tylko 2 godziny snu i trzeba było wstawać na lekcje…. i próbę zakończenia roku szkolnego. To była niezapomniana noc!! W środę 23. czerwca już w pełnej gali żegnaliśmy szkołę podstawową. Całe szczęście, że wielu z nas zostaje w naszym gimnazjum. Ci, którzy zmienili szkołę, obiecali nas często odwiedzać!