2014.06.26

Zakończenie roku szkolnego szóstych klas

Podczas uroczystego zakończenia klas szóstych uczniowie zaprezentowali szerokiej publiczności film –„I can change the world”, który był efektem końcowym międzynarodowego projektu „Big Dreams of Little Feet”. Został on pozytywnie odebrany i głośno oklaskiwany. Doceniono olbrzymi wkład pracy zespołu i oryginalny pomysł scenariusza. Fascynację uczniów kręceniem filmów można było podziwiać w kolejnych produkcjach takich jak np:”Turcja widziana oczami szóstoklasistek”czy też „Einstein”. Klasy szóste postanowiły wręczyć specjalne nagrody dla uczniów za działalność filmową „Szóstaki 2014”. W kategorii najlepszy reżyser „Szóstaka 2014” otrzymał Michał Pietrak, w kategorii najlepszy aktor „Szóstaka 2014” otrzymała Zosia Zabrzycka, w kategorii najlepszy operator kamery nagrodę otrzymała Maja Turlej, a w kategorii film z najciekawszą scenografią i charakteryzacją nagrodę otrzymała Natalia Żerkowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że wasza przygoda z filmem będzie jeszcze długo trwała.