2015.05.16

Zawody rowerowe

Dnia 16 maja 2015 r. w naszej szkole odbyły się zawody rowerowe. W tych zawodach brało udział wiele uczniów z innych szkół, w tym także i naszej. Zawody były podzielone na kategorie chłopcy i dziewczęta z tego samego rocznika. Dla każdego ucznia biorącego udział w wyścigach była mała niespodzianka. W zawodach wzięło udział około 100 uczniów. Przed rozpoczęciem wyścigu uczestnicy, musieli zarejestrować się, po czym dostawali numer, który przypinali do roweru. Dzielnie radziła sobie z tym pani Basia.
Ja zająłem 5. miejsce, ale i tak wszyscy byli ze mnie dumni.
Tegoroczne zawody były dobrze zorganizowane, lecz szkoda, że tak niewielu uczniów z naszej szkoły skorzystało z możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Zbliżają się wakacje, więc będzie można potrenować, następne zawody już na jesieni!
Jacek Szustkiewicz kl. Va