2009.05.19

Zielona Szkoła Zerówek

19 – 22 maja 2009 roku to czas dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Łucznica, niewielka miejscowość niedaleko Pilawy, stała się w tych dniach prawdziwym rajem dla wszystkich Zerówkowiczów i ich Pań. Tu każdy miał szansę odkryć w sobie artystyczną duszę. Za sprawą niewielkich rączek, powstawały wielkiej wartości dzieła: bransoletki, gliniane dzwonki, inspirowane naturą obrazki i rodzące się w atmosferze niespotykanego perfekcjonizmu miękkie zabawki. A w międzyczasie do głosu dochodził duch sportu i uczciwej rywalizacji. Choć każdy tęsknił za domem, nie znalazł się taki, który oparłby się rozrywce. A było w czym wybierać: wieczorne przyśpiewki, berki, skakanki, ognisko… Wszystkiemu zza krzaków przyglądały się … skrzaci zwiadowcy. Sami więc ich zapytajcie!

Link do galerii