Zespół pedagogiczny

Piotr Bandurski, język polski

Nauczyciel języka polskiego. W zespole Szkół STO na Bemowie od 2014 roku. Magister filologii polskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończone podyplomowe studia z zakresu politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe w wydawnictwach WSiP i PWN jako osoba odpowiedzialna za kształt podręczników i szkolenia nauczycieli.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy klasy siódme i trzecie gimnazjum, prowadzi zajęcia filmowe „W kadrze” i „Spotkania teatralne”.

Anna Barańska-Sadoch, psycholog, terapeuta pedagogiczny

W szkole podstawowej pracuje od 2014 roku. Psychologiem, terapeuta pedagogiczny i terapeuta Integracji Sensorycznej. Ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz Uniwersytecie Warszawskim. Jest nauczycielem kontraktowym, w trakcie stażu na stopień nauczyciela mianowanego.
W roku szkolnym 2018/2019 pełni funkcję psychologa szkolnego i terapeuty pedagogicznego.

Edyta Bednarczyk, matematyka, chemia

Nauczyciel matematyki i chemii. W Szkole Podstawowej nr 24 STO zatrudniona od 2007 roku. Ukończyła studia licencjackie na wydziale matematyczno-przyrodniczym na kierunku: matematyka, fizyka, chemia. Magister chemii fizycznej. Nauczyciel mianowany.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy matematyki w klasach 4ab i 6ab.

Joanna Biała, nauczanie początkowe

Magister pedagogiki, nauczyciel dyplomowany nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1991 roku. Ukończyła wydział rewalidacji, wydział resocjalizacji, podyplomowe studium nauczania początkowego. Propaguje styl życia w zgodzie z naturą, od lat zachęca dzieci do zdrowego odżywiania się.
W roku szkolnym 2018/19 pełni funkcję wychowawcy klasy 0b.

Damian Białek, piłka nożna

Instruktor piłki nożnej. Absolwent Szkoły (rocznik 2002), zatrudniony od 2010 roku. Student socjologii. Instruktor piłki nożnej.

Elżbieta Borsuk-Sorota, nauczanie początkowe

Nauczyciel nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1998 roku. Magister edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel dyplomowany, logopeda. W roku szkolnym 2018/2019 pełni funkcję wychowawczyni klasy 3b. Prowadzi również zajęcia dodatkowe „origami” dla uczniów klas 0-3. Redaktor naczelna szkolnego czasopisma  „Gazetka z różkami”

Katarzyna Bubel, przyroda i geografia

Nauczyciel przyrody i geografii. W Szkole Podstawowej nr 24 STO zatrudniona od 2010 roku. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej, Wydziału Matematyczno- Przyrodniczego. Magister geografii, specjalność nauczycielska. Ukończyła następujące studia podyplomowe: w zakresie nauczania przyrody, wychowania do życia w rodzinie oraz zarządzania oświatą. Nauczyciel dyplomowany. Trener Odysei Umysłu oraz Treningu Zastępowania Agresji (ART).
W roku szkolnym 2018/2019 uczy przyrody klasy  6a i 6b oraz geografii w klasach 5c i 5d. Czas wolny najbardziej lubi spędzać z rodziną, wspólnie wędrując po Polsce.  Zdobywczyni odznak PTTK: Dużej Złotej “Turysta przyrodnik”, Warszawskiej Odznaki Krajoznawczej w stopniu brązowym, Regionalnej Odznaki Krajoznawczej w stopniu brązowym oraz odznaki  “Szlakiem Zabytków Architektury Drewnianej w Warszawie” .

Małgorzata Cieślak, wychowawca świetlicy, plastyka

Wychowawca świetlicy. W Szkole Podstawowej nr 24 STO zatrudniona od 1996 roku. Magister pedagogiki. Studia podyplomowe edukacji plastycznej i techniki. Nauczyciel mianowany. W roku szkolnym 2018/2019 prowadzi zajęcia dodatkowe: „Na szkle malowane”, „Zabawki z koralików”, “Plastyka” w kl.0.

Monika Chludzińska, nauczanie początkowe

Nauczyciel nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2012 roku. Pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel dyplomowany. Wielbicielka twórczości Temple Grandin. Fotografuje, bo nie potrafi malować. Praktykuje jogę, bo lubi. W roku szkolnym 2018/2019 pełni funkcję wychowawczyni klasy 3a oraz prowadzi zajęcia dodatkowe dla uczniów klas młodszych „Mistrz gry”.

Marzena Omilion-Czarkowska, nauczanie początkowe

Nauczycielka nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2015 roku. Magister edukacji wczesnoszkolnej.
W roku szkolnym 2018/2019 wychowawczyni klasy 2b.

Marzena Derejko, wychowawca klas starszych

Współzałożycielka Szkoły (jako rodzic), zatrudniona od 1992 roku. Magister pedagogiki. Nauczyciel dyplomowany. W roku 2012 ukończyła Studia Podyplomowe „Doskonalenie umiejętności wychowawczych” na Uniwersytecie Warszawskim.
W roku szkolnym 2018/2019 pełni funkcję wychowawczyni klas 5c i 5d, prowadzi również zajęcia dodatkowe: „Ryzyko i inne gry towarzyskie”,   “Pogotowie ogrodnicze” i “ Gry interakcyjne”.

Małgorzata Ferenc, wychowanie fizyczne

Małgorzata Ferenc – dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego po Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego. Posiada specjalizację i instruktora z narciarstwa zjazdowego, i gimnastyki korekcyjnej, instruktor gimnastyki sportowej i lekkiej atletyki.

Aneta Franas, język hiszpański

Absolwentka iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała także na Universidad de La Plata (Argentyna) i Universidad de San Marcos w Limie (Peru).  Mieszkała kilka lat w Peru. Uwielbia podróże, jest wielką miłośniczką Ameryki Łacińskiej.
Uczy języka hiszpańskiego we wszystkich klasach siódmych, ósmych i trzeciej gimnazjum.

Renata Gmurowska, język angielski

Magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Szlify pedagogiczne osiągnęła w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Radomiu. Od 1994 r. pracuje w zawodzie nauczyciela języka angielskiego w przedziale wiekowym 5-16. Nauczyciel dyplomowany. W STO nauczyciel od 2017r. Poza nauczaniem języka angielskiego w ramach siatki godzin oferuje również zajęcia anglojęzycznego koła teatralnego. Z powodzeniem wystawiła spektakle: „Czerwony Kapturek”, „Star Wars”, „Halloween”, „Opowieść Wigilijna” na podstawie Dickensa, a w ubiegłym roku szkolnym “Śpiącą Królewnę” w angielskiej wersji językowej.. Wielki miłośnik astronomii, czym również próbuje zarazić dzieci. Czas wolny spędza aktywnie na rowerze lub w kajaku.
W roku szkolnym 2018/19 uczy języka angielskiego w klasach 2 i 3. Ponadto proponuje prowadzenie gazetki anglojęzycznej oraz koła dziennikarskiego w formie wiadomości telewizyjnych “Telewizja Młodych STO”

Krzysztof Goleń, biblioteka, nauczyciel-asystent

Absolwent Szkoły (rocznik 1999), zatrudniony od 2008 roku. Magister pedagogiki. Instruktor ZHP.
W roku szkolnym 2017/2018 pełni funkcję bibliotekarza szkolnego, jest nauczycielem-asystentem oraz prowadzi zajęcia dodatkowe „Medialni Amatorzy Czytania”.

Hortensja Gulbinowicz, wychowanie fizyczne

Nauczyciel wychowania fizycznego. W zespole Szkół STO na Bemowie od 1996 roku. Magister wychowania fizycznego o specjalności nauczycielskiej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe w wyższej Szkole SGPiS w latach 1986-88r.
w roku szkolnym 2018/19 przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jest Zasłużonym Honorowym Dawcą Krwi. Zna biegle w piśmie i mowie język niemiecki.

Katarzyna Jabłońska, matematyka

Nauczyciel matematyki. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2017 r. Magister matematyki. Nauczyciel kontraktowy. W roku szkolnym 2018/2019 uczy matematyki w klasach: 5ad, 8bc.

Anna Jachna, nauczanie początkowe

Nauczyciel nauczania początkowego, reedukator. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1997 roku. Magister pedagogiki. Nauczyciel dyplomowany. Logopeda.
W roku szkolnym 2018/19 pełni funkcję wychowawcy klasy 1b, prowadzi również zajęcia terapii pedagogicznej.

Agnieszka Jakubisiak, logopedia

Nauczyciel-logopeda. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2007 roku. Magister filologii klasycznej. Studia podyplomowe w zakresie logopedii. Nauczyciel mianowany.
W roku szkolnym 2018/19 pełni funkcję logopedy szkolnego.

Barbara Kamińska, wychowawca klas starszych

Wychowawca klas starszych, nauczycielka muzyki. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1993 roku. Absolwentka kolegium nauczycielskiego (nauczanie początkowe). Licencjat pedagogiki turystyki i rekreacji. Nauczyciel mianowany. W roku szkolnym 2018/2019 pełni funkcję wychowawczyni klas szóstych oraz prowadzi zajęcia dodatkowe gry na flecie.

Magdalena Klimek, nauczanie początkowe

Nauczycielka nauczania początkowego z reedukacją. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2000 roku. Magister edukacji wczesnoszkolnej. Studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą. xc Nauczyciel dyplomowany.
W roku szkolnym 2018/2019 pełni funkcję wychowawczyni klasy 2a.

Anna Klinicka, język polski

Nauczyciel języka polskiego. W SP 24 STO od 2016 roku. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, magister filologii polskiej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania kulturą na Uniwersytecie Warszawskim. Nauczyciel kontraktowy. W roku szkolnym 2018/2019 uczy klasy 5a, 5b i 5c.

Katarzyna Komisarz, przyroda, biologia, geografia, wdż, terapia pedagogiczna

Nauczycielka przyrody, biologii, geografii, wychowania do życia w rodzinie oraz terapeuta pedagogiczny.  W Zespole Szkół STO pracuje od 2014 roku. Nauczyciel mianowany. Absolwentka biologii i geografii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Rzeszowskim z zakresu nauczania przyrody oraz kursy kwalifikacyjne z zakresu: wychowania do życia w rodzinie, oligofrenopedagogiki, tyflopedagogiki i terapii pedagogicznej w Krakowskim Instytucie Rozwoju Edukacji. Przewodnik Świętokrzyski, Instruktor Ochrony Przyrody PTTK, dyplomowana masażystka oraz terapeutka Biofeedback EEG i GSR.  Pasjonatka geologii oraz turystyki i krajoznawstwa. W roku szkolnym 2018/2019 uczy przyrody klasy 4, geografii i biologii klasy 5a i 5b. Dodatkowo prowadzi trening grafomotoryczny oraz organizuje zajęcia dodatkowe dla uczniów klas 4-6: przyroda po godzinach oraz koło biologiczno – geograficzne. W gimnazjum oraz w klasach 8 prowadzi zajęcia wychowania do życia w rodzinie.

Bernadetta Kondratowicz, wychowawca klas starszych, religia

Nauczyciel nauczania początkowego i religii oraz wychowawca klas starszych. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2009 roku. Magister teologii ogólnej. Studia podyplomowe z Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z elementami terapii pedagogicznej. Nauczyciel mianowany.
W roku szkolnym 2018/2019 pełni funkcję wychowawcy klas 5a i 5b oraz nauczyciela religii w klasach 4ab, 6b, 7ab

.

Adam Kowalczyk, informatyka

Nauczyciel informatyki. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2010 roku. Licencjat matematyki (spec. informatyka). Magister matematyki. Studia podyplomowe w zakresie nauczania techniki. Nauczyciel mianowany.
W roku szkolnym 2018/2019 pełni funkcję nauczyciela informatyki w klasach 4-8 oraz prowadzi zajęcia dodatkowe w zakresie tego przedmiotu.

Anika Kowalewska-Chiarini, język angielski

Koordynator Zespołu Języków Obcych. Nauczyciel języka angielskiego. W Zespole Szkół STO na Bemowie pracuje od 2015 roku. Magister ekonomii, magister zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada certyfikat językowy Cambridge Proficiency in English (poziom C2). Ukończyła kwalifikacyjno-metodyczne studia z dziedziny nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Trener lektorów i właścicieli szkół językowych, redaktor licencjonowanych podręczników do nauki języka angielskiego dla dzieci. Biegle posługuje się również językiem włoskim.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy języka angielskiego klasy: 5a, 5b, 6a i 6b oraz prowadzi zajęcia English is Fun.

Agnieszka Laba-Kaczocha, chemia

Nauczyciel chemii z dyplomem magistra Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Nauczyciel kontraktowy. W Zespole Szkół STO na Bemowie pracuje od 2016 roku.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy chemii w klasach 7 i 8 oraz  3 gimnazjum.

Katarzyna Masny, plastyka, technika

Nauczyciel plastyki i techniki. Magister sztuki,  absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Studium Pedagogicznego przy ASP.  Nauczyciel kontraktowy.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy plastyki i techniki w klasach 4-6.

Małgorzata Michalska, język angielski

Nauczyciel języka angielskiego. W Zespole Szkół STO na Bemowie pracuje od 2014 roku. Licencjat i magister filologii angielskiej, specjalizacja tłumaczeniowa –  tłumaczenia ustne środowiskowe. Nauczyciel kontraktowy.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy języka angielskiego w klasach 8 oraz 3 gimnazjum.

Magdalena Misiak, język angielski

W Szkole Podstawowej 24 STO pracuje od 2016  roku. Magister filologii angielskiej UW, posiadaczka certyfikatu językowego CPE. Ukończyła podyplomowe studia pedagogiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy w klasach czwartych i piątych oraz koordynuje działalnością Szkolnej Galerii Sztuki.

Gabriela Momotiuk-Mieleszkiewicz, Język polski

Nauczyciel języka polskiego. W Społecznym Gimnazjum nr 99 STO pracuje od 2008 roku. Magister filologii polskiej, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel dyplomowany, egzaminator Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy języka polskiego w klasie 5d i w klasach ósmych i pełni funkcję ich wychowawcy.

Joanna Nadolska, pedagog-terapeuta

Pedagog-terapeuta. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2007 roku. Magister pedagogiki. Nauczyciel mianowany.
W roku szkolnym 2018/19 prowadzi zajęcia z zakresu terapii pedagogicznej.

Małgorzata Najlepsza, wychowanie fizyczne

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, magister wychowania fizycznego. Ukończyła również podyplomowe studia na kierunku gimnastyka korekcyjna. Instruktorka narciarstwa zjazdowego, pływania oraz gimnastyki korekcyjnej. Pasjonatka sportów wodnych i zimowych. Narty i windsurfing to jej dwie największe pasje.

Joanna Narożańska, język niemiecki

Nauczyciel mianowany z wieloletnim stażem. W STO pracuje od 2014 roku. Mieszkała kilka lat w Niemczech oraz Austrii. Jej pasją są podróże oraz książki. W roku szkolnym 2018/2019 będzie uczyła w klasach siódmych, ósmych oraz 3 gimnazjum. Pełni funkcje współwychowawcy w klasach trzecich.

Paulina Nowicka, nauczanie początkowe

Z wykształcenia pedagożka. Nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej – pedagogika, Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu – pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Uniwersytetu Warszawskiego – Edukacja Początkowa i Terapia Pedagogiczna Dzieci ze Specyficznymi Trudnościami w Uczeniu się. W roku szkolnym 2018/19 – wychowawczyni klasy 1a
W pracy z dziećmi łączy doświadczenia nauczyciela przedszkolnego i szkolnego z wieloletnią współpracą z organizacjami pozarządowymi realizującymi projekty unijne na rzecz edukacji i oświaty.

Jarosław Pancewicz, Nauczyciel Wychowania Fizycznego

Magister wychowania fizycznego po Akademii Wychowania fizycznego w Warszawie.
Instruktor koszykówki, narciarstwa zjazdowego, windsurfingu, pływania i kulturystyki. Pasjonat sportów deskowych.
W roku szkolnym 2018/2019 prowadzi zajęcia z wychowania fizycznego w klasach 0b, 1a, 1b, 4a,4b, 8a, 8b, 8c, a także zajęcia dodatkowe z koszykówki dla klas 4-6 oraz sport dla „zerówek”.

Elżbieta Pawlak, plastyka, technika

Nauczyciel plastyki i techniki. W Zespole Szkół STO na Bemowie pracuje od 2007 roku. Magister sztuki, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i dwuletniego podyplomowego Studium Pedagogicznego przy ASP. Nauczyciel kontraktowy.
W roku szkolnym 2018/19 uczy plastyki w klasach 7. Od kilku lat prowadzi Szkolną Galerię Sztuki, do końca roku szkolnego 2017/18 powstało 373 kopii obrazów.

Joanna Piechna-Chrzanowska, język polski

Nauczyciel języka polskiego. W SP 24 STO od 1997 roku. Nauczyciel dyplomowany. Magister filologii polskiej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu historii oraz terapii pedagogicznej.
W roku 2018/19 uczy klasy 4ab i 6ab.

Bożena Pielacińska, wychowawczyni w świetlicy

Wychowawczyni świetlicy, w Szkole Podstawowej nr 24 STO od 1991 roku. Absolwentka studium pedagogicznego. Nauczyciel kontraktowy.
W roku szkolnym 2017/2018 pełni funkcję wychowawczyni świetlicy.

Katarzyna Przybyszewska, historia

Ukończyła studia magisterskie z historii oraz studia podyplomowe z nauczania języka polskiego w szkole podstawowej, wiedzy o społeczeństwie z podstawami przedsiębiorczości oraz bibliotekarstwa. Nauczyciel mianowany. W roku szkolnym 2018/2019 uczy historii klasy 5cd, 6ab oraz 8abc.

Marzena Raczko, bibliotekarz

Nauczyciel mianowany. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1991 roku. Magister filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Lubi książki, kino i teatr. W 2004 roku ukończyła Podyplomowe Studia Humanistyczne Instytutu Badań Literackich PAN. W roku szkolnym 2017/2018 nauczyciel bibliotekarz

Julia Redlińska, język angielski

Nauczyciel języka angielskiego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2010 roku. Magister filologii angielskiej. Nauczyciel mianowany. Beneficjentka kursów dla nauczycieli w Irlandii i Wielkiej Brytanii w ramach programu Comenius „Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej”. W latach 2012/2014 koordynator szkolny wielostronnego partnerskiego projektu  „Big Dreams of Little Feet”w ramach programu Comenius „Uczenie się przez całe życie”.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy języka angielskiego w klasach 5c, 5d i klasach siódmych.

Wojciech Rynduch, muzyka

W Szkole Podstawowej nr 24 STO oraz Gimnazjum nr 99 STO od 2017 roku. Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej – dyrygent, nauczyciel muzyki. Public Relations – studia podyplomowe. Dyrygent, kompozytor, aranżer, zajmuje się produkcją muzyki.
W roku szkolnym 2018/2019 będzie uczył muzyki we wszystkich klasach.

Anna Siembor, nauczanie początkowe

Magister nauk o rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Tam również ukończyła studia podyplomowe na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Od 2012 roku związana z Instytutem Analizy Grupowej “Rasztów”, w którym ukończyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne. Nauczyciel kontraktowy. Ze Szkołą Podstawową nr 24 STO związana od 2016 roku.
W roku szkolnym 2018/2019 wychowawca  klasy 0a.

Anna Socha, zajęcia komputerowe

Nauczyciel informatyki. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2006 roku. Magister pedagogiki. Studia podyplomowe z zakresu informatyki. Nauczyciel dyplomowany.
W roku szkolnym 2018/2019 prowadzi zajęcia dodatkowe z informatyki dla uczniów klas 1-3: „Informatyka dla Smyka”, „Mały programista”, „Malowanie na ekranie”.

Marta Sochaczyńska, język angielski

Nauczyciel języka angielskiego. W Zespole Szkół STO na Bemowie pracuje od 2007 roku. Licencjat filologii angielskiej. Magister kulturoznawstwa USA. Nauczyciel mianowany. W roku szkolnym 2018/2019 uczy języka angielskiego w klasach 8 oraz prowadzi zajęcia przygotowujące do egzaminu FCE.

Magdalena Solczak, język angielski

Magdalena Solczak – absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Języków obcych w Warszawie, specjalności nauczanie języka angielskiego i języka francuskiego. Pracę w ZS STO 24 rozpoczęła w 2018 roku. W roku szkolnym 2018/2019 jest nauczycielem języka angielskiego w klasach 5a, 5b, 6a i 6b oraz prowadzi zajęcia przygotowujące do zdobycia certyfikatów PET i KET.

Agnieszka Sykacz, nauczanie początkowe

Nauczycielka nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1999 roku. Magister edukacji wczesnoszkolnej z reedukacją.
W roku szkolnym 2018/2019  wychowawczyni klasy 1c.

Katarzyna Szuflet, nauczanie początkowe

Nauczyciel nauczania początkowego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2008 roku. Magister pedagogiki. Nauczyciel mianowany. Instruktor ZHP.
W roku szkolnym 2018/2019 prowadzi zajęcia dodatkowe dla uczniów klas młodszych „Dzieciaki gotują”.

Justyna Szydłowska, matematyka

Nauczyciel matematyki. W Szkole Podstawowej nr 24 STO zatrudniona od 2011 roku. Licencjat matematyki. Studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą. Nauczyciel dyplomowany.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy matematyki w klasach: 5bc, 7ab, prowadzi również kółka matematyczne.

Piotr Ścieżka, geografia

Magister geografii, studia podyplomowe z zakresu ochrony i kształtowania środowiska oraz Wiedzy o społeczeństwie. W szkole podstawowej pracuje od 1997 roku, w gimnazjum od 2007 roku. Nauczyciel dyplomowany. W roku szkolnym 2018-19 uczyć będzie geografii w klasach 3 gimnazjum i 7 i 8 szkoły podstawowej  oraz WOSu w klasach 3 gimnazjum i 8 szkoły podstawowej. Wychowawca pomocniczy klas 8. Posiadacz Złotej Odznaki Rudawkowej.

Dominika Tchórz, psycholog

Psycholog szkolny pracujący w klasach 6-8 i 3 gimnazjum. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. W Zespole Szkół STO pracuje od 2017 roku, w trakcie stażu na stopień nauczyciela kontraktowego

Andrzej Turbiasz, historia

Magister historii, absolwent Instytutu Historii UMCS. W szkole pracuje od 2008 roku, nauczyciel mianowany.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy historii dwie klasy 4,5,7 SP i klasy 3 gimnazjum, pełni też funkcję wychowawcy klas 3.

Bożena Walczak, wychowawca klas starszych

Nauczyciel języka polskiego. W szkole podstawowej nr 24 STO pracuje od 2017 roku. Magister polonistyki, absolwentka studiów podyplomowych w Instytucie Badań Literackich PAN „Nowe gimnazjum” oraz studiów podyplomowych w Collegium Civitas „Lider oświaty”.
W roku szkolnym 2018/19 wychowawca klas 4

Katarzyna Wądrzyk, religia

Nauczyciel religii. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1999 roku. Magister nauk o rodzinie. Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami terapii pedagogicznej – studia podyplomowe.  Nauczyciel dyplomowany.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy religii w klasach 1-6.

Filip Wojewoda, wychowanie fizyczne

Nauczyciel wychowania fizycznego. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1992 roku. Magister WF. Instruktor gimnastyki, lekkoatletyki, siatkówki, piłki ręcznej oraz turystyki rowerowej. Nauczyciel dyplomowany.
W roku szkolnym prowadzi zajęcia z wychowania fizycznego w klasach 3a,3b,5a,5b,5c,5d,6a,6b,7a,7b,a także dodatkowe zajęcia z tenisa stołowego, piłki nożnej i piłki ręcznej. Pracuje też w Społecznym Gimnazjum nr 99 STO

Ewelina Wójtowicz, język angielski

Od 2008 roku nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 24 STO. Nauczyciel mianowany. Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka studiów podyplomowych: Tłumaczy Przysięgłych (język angielski) –  Collegium Civitas; Dydaktyka języka polskiego jako obcego – Uniwersytet Warszawski; Zarządzanie Zasobami Ludzkimi – Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie. Beneficjentka kursu dla nauczycieli w ramach programu Comenius „Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej” w Irlandii. Dodatkowo ukończyła podstawowy kurs polskiego języka migowego.
W roku szkolnym 2018/2019 uczy języka angielskiego w klasach 0a, 0b, 1a, 1b, 1c oraz prowadzi zajęcia Extra English.

Dagmara Zahuta, świetlica

Wychowawczyni świetlicy. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2008 roku. Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Nauczyciel dyplomowany.
W roku szkolnym 2018/2019 pełni funkcję wychowawcy popołudniowego uczniów klasy 1a, 1b i 1c oraz prowadzi zajęcia dodatkowe „Zabawy plastyczne”.

Marta Zybowska-Zaremba, matematyka

Nauczyciel matematyki. W Zespole Szkół STO na Bemowie pracuje od 2010 roku. Magister matematyki. Nauczyciel kontraktowy. W roku szkolnym 2018/19 przebywa na zwolnieniu lekarskim.