Aktualności

  • Zielone Szkoły 2022

    Zielone Szkoły 2022

    Wyjazdy uczniów na zieloną szkołę – terminy wyjazdów.

    Klasa 1a, 2-3
    16.05 (poniedziałek) – wyjazd godzina 7:45 parking Raginisa,
    powrót 20.05 (piątek) ok. 18:00 parking Raginisa

    Klasa 1b, 1c
    17.05 (wtorek) – wyjazd godzina: 8:15 spod szkoły,
    powrót 20.05 (piątek) ok. 15:30 parking Raginisa

    Klasa 4-6
    17.05 (niedziela) – wyjazd godzina: 8:30 parking Raginisa,
    powrót 20.05 (piątek) ok. 17:00 parking Raginisa

    Klasa 7
    17.05 (poniedziałek) – wyjazd godzina: 7:15 parking Raginisa,
    powrót 20.05 (piątek) ok. 19:00 parking Raginisa

  • Zebranie klasy 7a i 7b

    Zebranie klasy 7a i 7b

    We wtorek 10.05.2022 r. zapraszamy na zebranie on-line klas 7 o godz.17:30. Szczegółowe informacje zostały przesłane emailem.

    Edyta Bednarczyk i Małgorzata Najlepsza

  • Zebrania klasowe  klasy 1-6

    Zebrania klasowe klasy 1-6

    We wtorek 10.05.2022 r. zapraszamy na zebrania klasowe poświęcone głównie wyjazdowi do zielonej szkoły. 
     
      Wychowawczynie klas 1-6
     
     
                                                                                                                                                                                                
    Harmonogram spotkań:
    Klasy 1a – zebranie stacjonarne, godz. 17:00.
    Klasy 1b i 1c zebrania on-line, godz. 17:30.
    Klasy 2a i 2b zebrania stacjonarne, godz. 17:00.
    Klasy 3a i 3c zebrania on-line, godz. 17:30.
    Klasa 3b – zebranie stacjonarne, godz. 17:30.
    Klasa 4abc- zebrania stacjonarne, godz.18.00
    Klasa 5a- zebranie stacjonarne, godz.18.00
    Klasa 5b- zebranie stacjonarne, godz. 18.45
    Klasa 6a- zebranie stacjonarne, godz.18.00
    Klasa 6b- zebranie stacjonarne, godz. 18.40
    Klasa 6c- zebranie stacjonarne, godz.18.00
  • Opłaty za szkołę

    Opłaty za szkołę

    Zapraszamy do regulowania opłat za szkołę za maj  2022.

     

    Szkoła Podstawowa nr 24 STO:

    Czesne  w klasach 1-8 – 1590 zł

    Obiady – 202,50

    Społeczne Liceum nr 99 STO:

    Czesne – 1590 zł

            Obiady – 202,50 zł

    Termin płatności mija 8 maja 2022 roku. Prosimy o terminowe regulowanie opłat. Przypominamy, że na drugie i kolejne dzieci przysługuje zniżka 100 zł. Pierwszym dzieckiem jest dziecko młodsze.

    W związku z wcześniejszymi kwarantannami, wycieczkami czy  chorobami dzieci, obiady są często odwoływane. W celu sprawdzenia salda opłat na koncie obiadowym prosimy o kontakt z sekretariatem.

    Rachunek bankowy Zespołu Szkół STO na Bemowie:

    BNP Paribas Bank Polska SA
    71 1600 1286 0003 0032 0079 6001

     

  • Zawody MTB w Parkofrajdzie

    Zawody MTB w Parkofrajdzie

    Zapraszamy na nasze zawody w kolarstwie górskim 7 maja w sobotę. Szczegółowe info poniżej:

    KLASYK W KOLARSTWIE GÓRSKIM

    O GRAND PRIX PARKOFRAJDY –

    Tour de Górka

    ZESPÓŁ SZKÓŁ STO NA BEMOWIE

    zaprasza na zawody w kolarstwie górskim.

     

     

    Termin:

    Sobota 7 maja 2022

     

    Miejsce zawodów:

    Park Górczewska na Jelonkach (park znajduje się między naszą szkołą

    a ulicą Lazurową) – wjazd od ul. Powstańców Śląskich w ul. Muszlową.

    Uwaga! Wyścig odbędzie się przy pierwszej górce za kościołem.

     

    Trasa:

    Trasa jest łatwa technicznie (brak stromego zjazdu). W całości biegnie po nawierzchni trawiastej. Długość jednej pętli to około 500m.

     

    Nagrody:

    Dla pierwszej trójki wyścigu medale i dyplomy. Dla wszystkich uczestników napoje i słodycze

    Zawody odbędą się niezależnie od warunków atmosferycznych.

     

    Kategorie wiekowe i program zawodów:

     

    godz. startu 11.00 – rocznik 2006/04 (dziew. 2 pętla / ch. 4 pętle),

    godz. startu 11.15 – rocznik 2008/07 (dziew. 2p / 4p),

    godz. startu 11.30 – rocznik 2014 (dziew. 1 p / ch. 1 p),

    godz. startu 11.45 – rocznik 2013 (dziew. 1 p / ch. 1 p),

    godz. startu 12.00 – rocznik 2012 (dziew. 1 p / ch. 1 p),

    godz. startu 12.15 – rocznik 2015 i młodsi (max 1 pętla),

    godz. startu 12.45 – rocznik 2011 (dziew. 1 p / ch. 2 p),

    godz. startu 13.00 – rocznik 2010 (dziew. 1p / ch. 1p),

    godz. startu 13.15 – rocznik 2009 (dziew. 2p / ch. 3p),

    godz. startu 12.30 – Elita 2003 i starsi,

    godz. startu 13.30 – sztafety.

     

     

     

    • Wyścig sztafet szkół podstawowych (pięć osób: dwie dziewczynki z różnych kategorii, dwóch chłopców z różnych kategorii i nauczyciel lub rodzic) godz. startu ok. 13.40.

     

    • Wszystkich zawodników prosimy o przybycie na zawody pół godziny przed startem swojej kategorii.

     

    • Godziny startów są orientacyjne i mogą ulec niewielkiej zmianie!

     

    • Zapisy i wydawanie numerów startowych odbywa się w dniu zawodów

    Zapisów dokonują rodzice, opiekunowie bądź nauczyciele.

    We wszystkich kategoriach dziewczynki i chłopcy startują oddzielnie.

     

    Zawodnicy startują obowiązkowo w kaskach!!!

    Organizatorzy:

    Filip Wojewoda 603 779 862 Zespół Szkół STO na Bemowie

    Piotr Melon 602 663 182 Zespół Szkół STO na Bemowie/MAKALU

więcej aktualności:
  • Obiad

    zupa kapuśniak z kiszonej kapusty, makaron z półtłustym twarogiem, mus z truskawek 
  •  
  •  
  • Obiad

    zupa zalewajka, pierogi z mięsem z duszoną cebulką, surówka z marchewki, pora i jabłek  
  • Obiad

    zupa jarzynowa z pomidorami, gulasz z szynki wieprzowej ziemniaki lub kasza jęczmienna, mix sałat z sosem winegret 
  • Obiad

    zupa fasolowa z kiełbaską, risotto z warzywami (zielony groszek, kukurydza, papryka, marchewka) deserek: domowe ptasie mleczko 
  • Obiad

    rosół z makaronem, stripsy z piersi kurczęcia z salsą pomidorową, ziemniaki, zielona fasolka szparagowa na parze lub surówka z czerwonej kapusty i jabłek 
  • Obiad

    zupa ogórkowa, kotlet z ryby, ziemniaki, kalafior, brokuły, marchewka na parze lub surówka z kiszonej kapusty i marchewki 
  •  
  •  
  • Obiad

    barszcz czerwony, kolorowy kociołek: filet z piersi kurczęcia duszony w jarzynach (marchewka, cukinia, fasolka szparagowa, papryka), ziemniaki lub makaron penne, colesław 
  • Obiad

    zupa pomidorowa z ryżem, kotlet schabowy w tradycyjnej panierce, ziemniaki, buraczki duszone lub surówka z kapusty pekińskiej, kukurydzy i ogórków 
  • Obiad

    żurek, naleśniki z półtłustym twarogiem, naleśniki z powidłami śliwkowymi, sos czekoladowy ,surówka z marchewki i jabłek 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Obiad

    zupa kalafiorowa, spaghetti bolognese, surówka z kiszonych ogórków, papryki i jabłek  
  • Obiad

    zupa neapolitańska, kotlet z piersi kurczęcia, ziemniaki, marchewka z groszkiem duszona lub surówka wiosenna (mix sałat, rzodkiewki, ogórek świeży, szczypiorek, sos winegret) 
  • Obiad

    zupa szczawiowa z jajem, ryż z prażonym jabłkiem i cynamonem, sos z jogurtu naturalnego 
  •  
  •  
  • Obiad

    barszcz biały jarski, domowy kebab z udek kurczęcia z jarzynami, dip czosnkowy, ryż lub ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty i jabłek  
  • Obiad

    rosół z makaronem lub zupa jarzynowa jarska z pomidorami, rumsztyk z szynki wieprzowej z cebulką, ziemniaki, buraczki duszone lub sałata z sosem winegret 
  • Obiad

    barszcz ukraiński jarski, pierogi z półtłustym twarogiem, sos z jogurtu naturalnego, surówka z marchewki i jabłek 
  • Obiad

    zupa ogórkowa jarska, bitka z piersi kurczęcia w sosie koperkowym, ziemniaki lub kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej i papryki 
  • Obiad

    zupa pieczarkowa jarska, kotlet z jaja, ziemniaki, brokuły, kalafior, marchewka na parze lub surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłek 
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Obiad

    zupa zalewajka jarska, pieczona kiełbaska z szynki wieprzowej dip chrzanowy, puree ziemniaczane, surówka z białej kapusty z kiszonym ogórkiem i marchewką 
  • Obiad

    zupa koperkowa jarska, klopsiki z mięsa mieszanego (udziec indyczy i szynka wieprzowa) w sosie pomidorowym, ziemniaki lub ryż, surówka wiosenna (sałata, rzodkiewki, świeże ogórki, sos winegret)  
  • Obiad

    zupa jarski - kapuśniak z kiszonej kapusty, kaszotto gryczane z warzywami (marchew, cukinia, papryka, kukurydza, fasola czerwona, fasolka szparagowa) deserek: galaretka owocowa 
  •  
  •  
  • Obiad

    barszcz czerwony jarski, kurczak curry, ziemniaki lub ryż, kalafior, brokuły gotowane  
  • Obiad

    zupa pomidorowa jarska z ryżem, kotlet schabowy, ziemniaki, fasolka szparagowa na parze lub mizeria ze szczypiorkiem i jogurtem 
  • Obiad

    zupa krem z dyni z grzankami, makaron z półtłustym twarogiem, mus z truskawek 
  • Obiad

    zupa szczawiowa jarska z jajem, gulasz z szynki wieprzowej z jarzynami, kasza gryczana lub kopytka, surówka z buraczków i jabłek 
  • Obiad

    zupa kalafiorowa jarska, frykadelki z ryby (mintaj), ziemniaki, mini marchewka gotowana lub surówka z kapusty pekińskiej i papryki 
  •  
  •  
  • Obiad

    żurek jarski, spaghetti bolognese, surówka z kiszonych ogórków, papryki i jabłek 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Wydarzenia

    • 1.09 Rozpoczęcie roku szkolnego
    • 1.09 Zebrania rodziców klas 2-3 SP
    • 1.09 Spotkanie on-line dla rodziców klas 4
    • 2.09 Zebrania rodziców klas 4-8
    • 13.09 - 17.09 Wyjazd do Muszyny EDB klasy 8abcd
    • 21.09 Wycieczka klas 1
    • 22.09 - 23.09 Wycieczki klas 2-3 SP
    • 22.09 Fakultet kajakowy klasy 8
    • 22.09 - 24.09 Wycieczki klas 4-7 SP
    • 28.09 Fakultet kajakowy klasy 7
    • 29.09 Fakultet rowerowy 7-8
    • 2.10 Zawody MTB w Parkofrajdzie
    • 3.10 Biegi Przełajowe w Parkofrajdzie
    • 13.10 - 16.10 Fakultet turystyczny „Tatry” 7-8-SLO
    • 14.10 Obchody Święta Edukacji
    • 18.10 - 22.10 Tydzień zaliczeń 4-6
    • 26.10 Dzień otwarty dla rodziców
    • 1.11 Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć
    • 10.11 Obchody Święta Niepodległości
    • 11.11 Święto Niepodległości – dzień wolny od zajęć
    • 12.11 Dzień wolny – dyżur świetlicowy
    • 12.11 Dzień wolny od zajęć
    • 12.12 - 17.12 Biała Szkoła 1-6 SP
    • 14.12 Dzień otwarty dla rodziców
    • 18.12 - 22.12 Biała Szkoła 7-8 SLO
    • 23.12 - 2.01 Przerwa świąteczna
    • 6.01 Święto Trzech Króli – dzień wolny od zajęć
    • 7.01 Dzień wolny – dyżur świetlicowy
    • 10.01 - 14.01 Tydzień zaliczeń 4-6
    • 18.01 Rada klasyfikacyjna SP
    • 21.01 Koncert Noworoczny SP
    • 25.01 Semestralne zebrania rodziców SP i SLO
    • 31.01 - 13.02 Ferie zimowe
    • 19.03 Sejmik szkolny
    • 28.03 - 1.04 Tydzień zaliczeń 4-6
    • 5.04 Dzień otwarty dla rodziców SP
    • 14.04 - 19.04 Wiosenna przerwa świąteczna
    • 22.04 Dzień Ziemi
    • 23.04 II Memoriał Piotr Ścieżki
    • 28.04 Obchody Święta Konstytucji
    • 2.05 Dzień Flagi – dzień wolny od zajęć
    • 3.05 Święto Konstytucji – dzień wolny od zajęć
    • 7.05 Zawody MTB w Parkofrajdzie
    • 10.05 Zebranie rodziców SP i SLO
    • 15.05 - 20.05 Zielone szkoły 1-7
    • 24.05 - 26.05 Egzamin Ósmoklasisty
    • 30.05 - 1.06 Wyjazd Ósmoklasistów
    • 1.06 Gra z okazji dnia dziecka
    • 6.06 - 10.06 Tydzień zaliczeń 4-6
    • 11.06 Święto Szkoły
    • 13.06 - 15.06 Dodatkowy termin egzaminu Ósmoklasisty
    • 13.06 Rada klasyfikacyjna 1-6
    • 14.06 Rada klasyfikacyjna 7-8
    • 16.06 Boże Ciało
    • 17.06 Dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 23.06 Zakończenie roku szkolnego 8 i 1-3 SP
    • 24.06 Zakończenie roku szkolnego 4-7 SP