Nauczyciel języka polskiego. W zespole Szkół STO na Bemowie od 2014 roku. Magister filologii polskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończone podyplomowe studia z zakresu politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe w wydawnictwach WSiP i PWN jako osoba odpowiedzialna za kształt podręczników i szkolenia nauczycieli.
W roku szkolnym 2021/2022 uczy klasy 6a, 6c i 8d szkoły podstawowej.
Zespół pedagogiczny
Piotr Bandurski, język polski
Anna Barańska-Sadoch, psycholog, terapeuta pedagogiczny
W szkole podstawowej pracuje od 2014 roku. Jest psychologiem, terapeutą pedagogicznym, terapeutą Integracji Sensorycznej, mediatorem. Ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz Uniwersytecie Warszawskim. Jest nauczycielem mianowanym. W roku szkolnym 2021/2022 przebywa na urlopie.
Agnieszka Bartoszuk, psycholog
Edyta Bednarczyk, matematyka, chemia
Nauczyciel matematyki i chemii. W Szkole Podstawowej nr 24 STO zatrudniona od 2007 roku. Ukończyła studia licencjackie na wydziale matematyczno-przyrodniczym na kierunku: matematyka, fizyka, chemia. Magister chemii fizycznej. Nauczyciel mianowany.
W roku szkolnym 2021/2022 uczy matematyki w klasach 7ab i 8a. Wychowawca klas 7ab
Joanna Biała, etyka
Magister pedagogiki, nauczyciel dyplomowany nauczania początkowego. W Zespole Szkól STO pracuje od 1991 roku. Ukończyła wydział rewalidacji, wydział resocjalizacji, podyplomowe studium nauczania początkowego. Propaguje styl życia w zgodzie z naturą, od lat zachęca dzieci do zdrowego odżywiania się.
Od roku 2019/2020 pełni funkcję nauczyciela etyki.
Damian Białek, piłka nożna
Absolwent Szkoły (rocznik 2002), zatrudniony od 2010 roku. Współzałożyciel Ferajny PSOT (Praskiej społeczności otwartych twórczo), i Ferajny w obecnym kształcie. Teraz trener głównodowodzący siłami ARPS Ferajna. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Sportu na Uniwersytecie SWPS. Magister Socjologii. Specjalista i trener w dziedzinie treningu mentalnego. Pracuje m.in. z zawodnikami Polskiej Kadry Narodowej powołanymi na ostatnie Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongchang, czy zawodnikami Polskiej Ekstraklasy w piłce nożnej. Prowadzi warsztaty i wykłady dotyczące wychowania poprzez sport, dla trenerów i rodzicówTwórca i współtwórca systemów szkolenia Sportowego, jak i Mentalnego Akademii Ferajna. Trener piłkarski i bramkarz drużyn futsalowych (1 I 2 liga).
Elżbieta Borsuk-Sorota, nauczanie początkowe
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1998 roku. Magister edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel dyplomowany, logopeda. W roku szkolnym 2021/2022 pełni funkcję wychowawczyni klasy 2a. Prowadzi również zajęcia dodatkowe „origami” dla uczniów klas 0-3. Redaktor naczelna szkolnego czasopisma „Gazetka z różkami”
Katarzyna Bubel, przyroda i geografia
Nauczyciel przyrody i geografii. W Szkole Podstawowej nr 24 STO zatrudniona od 2010 roku. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej, Wydziału Matematyczno- Przyrodniczego. Magister geografii, specjalność nauczycielska. Ukończyła następujące studia podyplomowe: w zakresie nauczania przyrody, wychowania do życia w rodzinie oraz zarządzania oświatą. Nauczyciel dyplomowany. Trener Odysei Umysłu oraz Treningu Zastępowania Agresji (ART). W roku szkolnym 2021/2022 uczy geografii w klasach 8a, 8b, 8c, 8d. Czas wolny najbardziej lubi spędzać z rodziną, wspólnie wędrując po Polsce. Zdobywczyni odznak PTTK: Dużej Złotej “Turysta przyrodnik”, Warszawskiej Odznaki Krajoznawczej w stopniu brązowym, Regionalnej Odznaki Krajoznawczej w stopniu brązowym oraz odznaki “Szlakiem Zabytków Architektury Drewnianej w Warszawie”.
Małgorzata Cieślak, wychowawca świetlicy, plastyka
Marzena Omilion-Czarkowska, nauczanie początkowe
Marzena Derejko, wychowawca klas starszych
Współzałożycielka Szkoły (jako rodzic), zatrudniona od 1992 roku. Magister pedagogiki. Nauczyciel dyplomowany. W roku 2012 ukończyła Studia Podyplomowe „Doskonalenie umiejętności wychowawczych” na Uniwersytecie Warszawskim.
W roku szkolnym 2021/2022 pełni funkcję wychowawczyni klas 5a i 5b, prowadzi również zajęcia dodatkowe: „Ryzyko i inne gry towarzyskie”, „Pogotowie ogrodnicze” i “Gry interakcyjne”.
Małgorzata Ferenc, wychowanie fizyczne
Nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego po Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego. Posiada specjalizację i uprawnienia instruktora narciarstwa zjazdowego, gimnastyki korekcyjnej, gimnastyki sportowej i lekkiej atletyki.
Jej pasją są narty i podróże.
W roku szkolnym 2021/2022 będzie uczyć klasy 1, 5 i 6 oraz 8ab.
Joanna Firek, biologia
Krzysztof Goleń, biblioteka
Hortensja Gulbinowicz, wychowanie fizyczne
Jest Zasłużonym Honorowym Dawcą Krwi. Zna biegle w piśmie i mowie język niemiecki.
Katarzyna Jabłońska, matematyka
Anna Jachna, nauczanie początkowe
Agnieszka Jakubisiak, logopedia
Martyna Kainka, matematyka, fizyka
Barbara Kamińska, wychowawca klas starszych
Wychowawca klas starszych, nauczycielka muzyki. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1993 roku. Absolwentka kolegium nauczycielskiego (nauczanie początkowe). Licencjat pedagogiki turystyki i rekreacji. Nauczyciel mianowany. W roku szkolnym 2021/2022 pełni funkcję wychowawczyni klas 6a i 6b oraz uczy muzyki w klasach 2b, 3a i 3c.
Magdalena Klimek, nauczanie początkowe
Anna Klinicka, język polski
Nauczyciel języka polskiego, wychowawca klas 8a i 8b. W SP 24 STO od 2016 roku. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, magister filologii polskiej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania kulturą na Uniwersytecie Warszawskim. Nauczyciel kontraktowy. W roku szkolnym 2021/2022 uczy języka polskiego w klasach: 8a, 8b, 8c.
Bernadetta Kondratowicz, wychowawca klas starszych, religia
Nauczyciel nauczania początkowego i religii oraz wychowawca klas starszych. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2009 roku. Magister teologii ogólnej ze specjalizacją religiologia. Studia podyplomowe z Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z elementami terapii pedagogicznej.
W roku szkolnym 2021/2022 pełni funkcję nauczyciela religii w klasach 4, 6, 7 i 8.
Adam Kowalczyk, informatyka
Nauczyciel informatyki. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2010 roku. Licencjat matematyki (spec. informatyka). Magister matematyki. Studia podyplomowe w zakresie nauczania techniki. Nauczyciel mianowany.
W roku szkolnym 2021/2022 pełni funkcję nauczyciela informatyki w klasach 4-8 oraz prowadzi zajęcia dodatkowe w zakresie tego przedmiotu.
Agnieszka Kownacka-Gaweł, nauczanie początkowe
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel mianowany. Od 2004 roku pracuje z dziećmi i uwielbia swoją pracę. W roku szkolnym 2020/21 – wychowawczyni klasy 3c. Jej celem zawodowym jest tworzenie dzieciom możliwości do nauki i rozwoju twórczego poprzez zabawę oraz wychowywanie w atmosferze ciepła, radości, szacunku i jasnych zasad. W czasie wolnym uwielbia wędrować po górach, pływać kajakiem, słuchać muzyki rockowej, jazzowej i poezji śpiewanej. Wieczorami relaksuje się przy lepieniu aniołów z masy solnej, malowaniu kubków, koszulek i pisaniu bajek. Jej największym marzeniem jest pojechać w Himalaje.
Marta Kozieradzka, język polski, hiszpański
Nauczycielka języka hiszpańskiego w klasach 7 i 8 SP, 1 i 2 SLO, a także języka polskiego w klasie 2 SLO. Ukończyła filologię polską w Białymstoku i Lengua Española na Universidad Autónoma de Madrid. Ukończyła studia podyplomowe z nauczania języka polskiego jako obcego na IBL PAN w Warszawie. Pracowała jako nauczyciel kierowany na Łotwie i Mołdawii. Nauczyciel kontraktowy.
Agnieszka Laba-Kaczocha, chemia
Anna Leleń, język angielski
Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada międzynarodowe uprawnienia do nauczania języka angielskiego jako języka obcego CELTA. Ukończyła Akademię Profesjonalnego nauczyciela: kurs metodyczny dedykowany nauczaniu języka angielskiego na etapie wczesnoszkolnym oraz studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z elementami terapii pedagogicznej w Wyższej Szkole Przymierza Rodzin.
W roku szkolnym 2021/2022 jest nauczycielem języka angielskiego w klasach 4 i 5.
Anna Lis, język angielski
Karolina Łukjańczuk, język angielski
Marta Maciejewska, język angielski
Licencjat filologii angielskiej ze specjalizacją nauczania języka angielskiego (UW) i magister kulturoznawstwa ze specjalizacją amerykanistyczną (UW). Certyfikowany nauczyciel edukacji Montessori. Posiada certyfikat CELTA (Certificate for English Language Teaching to Adults) wydawany przez University of Cambridge oraz certyfikaty NVC – komunikacji bez przemocy. W roku szkolnym 2021/2022 uczy klasy 6 i 7.
Katarzyna Masny, plastyka, technika
Piotr Melon, wychowani fizyczne
Mariola Michaluk, nauczanie początkowe
Magdalena Misiak, język angielski
W Szkole Podstawowej 24 STO pracuje od 2016 roku. Magister filologii angielskiej UW, posiadaczka certyfikatu językowego CPE. Ukończyła podyplomowe studia pedagogiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
W roku szkolnym 2021/22 będzie uczyć klasy piąte i ósme, prowadzić projekty i pracownie w klasach 4-6 oraz koordynować działalność Szkolnej Galerii Sztuki.
Marta Mizera, psycholog
Jestem psychologiem i terapeutą. W szkole pracuję od kilku lat, a w STO od tego roku. W obszarze moich zainteresowań znajduje się głownie praca z młodzieżą ( depresja, problemy w relacjach rówieśniczych, samoocena. Od października rozpoczynam roczny Kurs Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży. Dodatkowo jestem również Doradcą Zawodowym.
W roku szkolnym 2021 / 2022 będę odpowiedzialna za wsparcie psychologiczne uczniów klas 6-8 i uczniów SLO oraz ich rodziców i nauczycieli pracujących w szkole. Ponadto będę prowadziła warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego oraz spotkania indywidualne związane z diagnozę predyspozycji zawodowych.
Bartosz Musiał, nauczyciel historii i WOSu
Nauczyciel historii w szkole podstawowej i WOSu w klasach licealnych.
Urodził się w Toruniu, gdzie ukończył kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych, a następnie Historię na Wydziale Nauk Historycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W sierpniu roku 2020 przeniósł się do Warszawy, gdzie podjął naukę w Szkole Edukacji PAFW i UW. Dwanaście miesięcy później, już jako absolwent SE, rozpoczął pracę w STO na Bemowie.
Joanna Nadolska, pedagog-terapeuta
Małgorzata Najlepsza, wychowanie fizyczne
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, magister wychowania fizycznego. Ukończyła również podyplomowe studia na kierunku gimnastyka korekcyjna. Instruktorka narciarstwa zjazdowego, pływania oraz gimnastyki korekcyjnej. Trener szermierki. Pasjonatka sportów wodnych i zimowych. Narty i windsurfing to jej dwie największe pasje.
W roku szkolnym 2021/2022 uczy klasy: 4abc, 7ab, 8cd oraz wszystkie klasy Liceum, a także pełni funkcję drugiego wychowawcy klas 7ab.
Prowadzi zajęcia dodatkowe dla klas młodszych: szermierka, gimnastyka korekcyjna, w klasach starszych: fakultet łyżwiarski, tenis stołowy. Od tego roku prowadzi wolontariat dla klas starszych „Razem dla Afryki’.
Joanna Narożańska, język niemiecki
Paulina Nowicka, nauczanie początkowe
Z wykształcenia pedagożka. Absolwentka studiów pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz Edukacji Początkowej i Terapii Pedagogicznej Dzieci ze Specyficznymi Trudnościami w Uczeniu się. W pracy z dziećmi łączy doświadczenia nauczyciela przedszkolnego i szkolnego z wieloletnią współpracą z organizacjami pozarządowymi realizującymi projekty unijne na rzecz edukacji
i oświaty.
W roku szkolnym 2021/22 pełni funkcję wychowawcy klasy 1a
Jarosław Pancewicz, wychowanie fizyczne
Patrycja Pawęcka, język hiszpański
Absolwentka filologii iberyjskiej na Uniwersytecie Marie Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Studiowała również na Universidade do Porto (Portugalia) oraz Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro (Portugalia).
Uwielbia podróże po Półwyspie Iberyjskim. Miłośniczka Camino de Santiago – przemierza Hiszpanię pieszo podążając za żółtymi strzałkami prowadzącymi do Santiago de Compostela.
Uczy języka hiszpańskiego w klasach siódmych, ósmych oraz w klasach drugich LO.
Elżbieta Pawlak, plastyka, technika
Nauczyciel plastyki i techniki. W Zespole Szkół STO na Bemowie pracuje od 2007 roku. Magister sztuki, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i dwuletniego podyplomowego Studium Pedagogicznego przy ASP. Nauczyciel kontraktowy.
W roku szkolnym 2021/22 uczy plastyki w klasach 7. Od kilku lat prowadzi Szkolną Galerię Sztuki.
Małgorzata Pawluk-Wieczorek, chemia
Nauczyciel chemii. W Szkole Podstawowej nr 24 STO zatrudniona od 2021 roku. Magister inżynier technologii chemicznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończyła Studium Przygotowania Pedagogicznego dla Absolwentów Szkół Wyższych na Wydziale Nauk Społecznych Stosowanych AGH oraz studia podyplomowe z zakresu przyrody i biologii z higieną człowieka i ochroną środowiska na SGGW. Nauczyciel dyplomowany.
W roku szkolnym 2021/2022 uczy chemii w klasach 7a, 8a, 8b i 8c oraz prowadzi zajęcia dodatkowe dla klas 4-6
Joanna Piechna-Chrzanowska, język polski
Bożena Pielacińska, wychowawczyni w świetlicy
Joanna Pietrzkowska, pedagog
Magdalena Piotrowska, język polski
Nauczycielka języka polskiego, absolwentka filologii polskiej I stopnia, magister psychologii biznesu. Z Zespołem Szkół STO na Bemowie związana od trzynastu lat, wieloletnia członkini Zarządu SKT Nr 69 STO, od 2015 roku prowadząca popołudniowe warsztaty pisarskie “Lekkim Piórem”. Pisarka, pasjonatka literatury i językoznawstwa, miłośniczka podróżowania i kolarstwa szosowego. W roku szkolnym 2021/22 wychowawczyni i polonistka w klasie 4c.
Dorota Polańska-Fryś, psycholog, psychoterapeuta
Pomocy psychologicznej udzielam od 1993r. Pracowałam w pozapsychiatrycznej służbie zdrowia, szkołach, poradniach psychologiczno – pedagogicznych. W obszarze moich zainteresowań zawodowych jest psychoterapia rodzin i par, interwencja kryzysowa oraz rozwój psychoseksualny. Wykonuję również zawód niezwiązany z psychologią – jestem rehabilitantem zwierząt.
W STO zajmuję się pomocą psychologiczną dla dzieci wszystkich klas szkoły podstawowej i liceum oraz ich rodziców, pełniąc funkcję koordynatora zespołu psychologiczno – pedagogicznego.
Joanna Przybysz, matematyka
Katarzyna Przybyszewska, historia
Ukończyła studia magisterskie z historii oraz studia podyplomowe z nauczania języka polskiego w szkole podstawowej, wiedzy o społeczeństwie z podstawami przedsiębiorczości oraz bibliotekarstwa. Nauczyciel mianowany. W roku szkolnym 2021/2022 uczy historii klasy 6b, 8cd oraz WOSu klasy 8abcd. Sprawuje funkcję wychowawcy w klasie 6c.
Jolanta Pych, język polski
Ukończyła: filologię polską w Wyższej Szkole Pedagogicznej (specjalność nauczycielska) w Olsztynie, podyplomowe studia dziennikarskie i dydaktykę języka niemieckiego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, warsztaty animacji kultury i reżyserii teatralnej przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie, podyplomowe studia wiedzy o teatrze z elementami wiedzy o filmie w Instytucie Sztuki PAN w Warszawie oraz liczne kursy w Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych SWPS w Warszawie. Lubi ludzi, podróże, teatr.
W roku szkolnym 2021/22 nauczyciel języka polskiego w klasie 5a, 5b i 6b.
Marzena Raczko, bibliotekarz
Nauczyciel mianowany. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 1991 roku. Magister filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Lubi książki, kino i teatr. W 2004 roku ukończyła Podyplomowe Studia Humanistyczne Instytutu Badań Literackich PAN. W roku szkolnym 2021/2022 główny szkolny bibliotekarz.
Wojciech Rynduch, muzyka
W Szkole Podstawowej nr 24 STO oraz Liceum nr 99 STO od 2017 roku. Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej – dyrygent, nauczyciel muzyki. Public Relations studia podyplomowe. Kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny, zajmuje się produkcją muzyki.
W roku szkolnym 2021/2022 będzie uczył muzyki w klasach 4-7 oraz SLO.
Anna Siembor, nauczanie początkowe
Magister nauk o rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Tam również ukończyła studia podyplomowe na kierunku Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Od 2012 roku związana z Instytutem Analizy Grupowej “Rasztów”, w którym ukończyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne. W Szkole Podstawowej nr 24 STO pracuje od 2016 roku. W roku szkolnym 2021/2022 pełni funkcję wychowawczyni klasy 3a. W klasach 5 i 6 prowadzi zajęcia wychowania do życia w rodzinie.
Marta Skindzier, język angielski
Jestem młodą, energiczną osobą, która uwielbia pracować ze swoimi uczniami, stawiając na budowanie relacji oraz pomaganie w zdobywaniu wiedzy z języka angielskiego. Zdobyłam wymagane kwalifikacje do nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Z językiem angielskim do czynienia mam już od najmłodszych lat. Fascynacją językami dzielę się z moimi uczniami, prowadząc zajęcia w oparciu o najnowsze metody przekazywania wiedzy oraz dostępne technologie. Zawsze staram się urozmaicać zajęcia używając nowoczesnych narzędzi do ich prowadzenia. W prowadzeniu zajęć najważniejsze jest dla mnie, aby uczniowie czerpali z nauki jak najwięcej radości, żeby używanie języka angielskiego było dla nich naturalne i pozbawione stresu. Praca jest moją pasją, sprawia mi wiele satysfakcji i dostarcza kolejnych możliwości rozwoju
Sabina Sklepik, język angielski
Nauczycielka języka angielskiego, w Zespole Szkół STO na Bemowie pracuje od 2019 roku.
Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego (licencjat, Filologia Angielska), Europa-Universität Viadrina (Master of European Political Studies), Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (magister, Politologia), Freie Universität Berlin (doktor, Jewish Studies). Posiada certyfikat CPE (Cambridge Certificate of Proficiency in English) oraz certyfikat DSH (Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang). W trakcie studiów magisterskich uzupełniających (Filologia Angielska) na Uniwersytecie SWPS.
Anna Socha, zajęcia informatyczne
Agnieszka Sykacz, nauczanie początkowe
Joanna Szadkowska, język angielski
Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego w specjalności Edukacja początkowa z wczesnym nauczaniem języka angielskiego oraz studiów podyplomowych w specjalności nauczycielskiej w zakresie przygotowania pedagogicznego do nauczania języka angielskiego w UKKNJA Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w szkołach językowych, prywatnych przedszkolach oraz szkole podstawowej. Podjęcie pracy na stanowisku wychowawcy anglojęzycznego w jednym z warszawskich przedszkoli zmieniło jej spojrzenie na nauczanie języka angielskiego dzieci.
Paweł Szerszeń, język niemiecki
Nauczyciel (mianowany) języka niemieckiego w klasach ósmych, w Zespole Szkół STO ponownie od 2019 roku. Pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Interdyscyplinarnych Badań nad Językiem i Komunikacją w Instytucie Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej UW, tłumacz przysięgły j. niemieckiego i rosyjskiego. Organizator kursów językowych języka niemieckiego w północnych Niemczech w latach 1999-2007, uczestnik kursów języków specjalistycznych w Niemczech (Hanower, Kolonia, Düsseldorf, Bonn, Lüneburg). Stypendysta fundacji DAAD i KAAD, uczestnik staży w uniwersytetach w Hamburgu, Hanowerze, Bonn, Moguncji, Konstancji, Akwizgranie i Saarbrücken, wykładowca i egzaminator j. niemieckiego w uniwersytetach w Wuppertalu i Akwizgranie.
Autor ponad 80 publikacji z zakresu lingwistyki, translatoryki i dydaktyki języków obcych, ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu j. niemieckiego i rosyjskiego w oświacie i szkolnictwie wyższym w Polsce i za granicą (Niemcy, Rosja, Chiny). Współautor materiałów dydaktycznych do języków specjalistycznych (język prawa, ekonomii, kształcenie tłumaczy). Kierownik i uczestnik projektów międzynarodowych z zakresu wspieranej cyfrowo dydaktyki języków specjalistycznych.
Trener nordic walkingu, pasjonat kontaktów międzyludzkich i podróży, twórca i ewaluator mediów cyfrowych w edukacji obcojęzycznej.
Magdalena Szulc, język angielski
Nauczyciel języka angielskiego. Magister filologii angielskiej ze specjalizacją tłumaczeń. Nauczyciel mianowany z 13 letnim stażem pracy. Do tej pory pracowała w ZPOSM I i II st nr 3 im. G. Bacewicz na ul. Tyszkiewicza 42 w Warszawie. W roku szkolnym 2021/2022 angielskiego uczy w klasach 6a, 6b, 6c, 8a i 8b.
Justyna Szydłowska, matematyka
Nauczyciel matematyki. W Szkole Podstawowej nr 24 STO zatrudniona od 2011 roku. Licencjat matematyki. Studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą. Nauczyciel dyplomowany. W roku szkolnym 2021/2022 uczy matematyki w klasach: 5ab, 8bc, prowadzi również zajęcia dodatkowe z matematyki na poziomie klasy 5 i 8.
Monika Ślęzak, geografia
W szkole STO na Bemowie w roku szkolnym 2021/2022 nauczycielka geografii klas 5, 6, 7. Poza tym, w przeszłości uczyłam historii i WOS. Podstawowe wykształcenie: socjologia i nauki polityczne. Ciągle czegoś się uczę, gdyż to lubię.
Czy ktoś chciałby nauczyć się haftować lub robić na szydełku? – chętnie wprowadzę w tajniki rękodzieła artystycznego.
Wojciech Śpionek, fizyka
Nauczyciel fizyki w Zespole Szkół STO na Bemowie od 2017. Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na PŁ oraz Podyplomowego Studium Pedagogicznego (uprawnienia do nauczania fizyki we wszystkich typach szkół), Studia Podyplomowe z Pomiaru Dydaktycznego i Egzaminowania na UG oraz Podyplomowe Studia „Efektywne wykorzystanie zasobów informatycznych” – KIS na PŁ. Nauczyciel dyplomowany, egzaminator Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z zakresu egzaminu maturalnego z fizyki, krajowy koordynator egzaminu maturalnego z fizyki (w latach 2009 – 2011), współautor zbioru zadań z fizyki „Fizyka – Matura 2005” i „Fizyka – Matura 2008”, autor i recenzent zadań konkursowych – współpraca z MSCDN
Dominika Tchórz-Białek, psycholog
Psycholog zajmuje się wsparciem psychologicznym dla dzieci klas 6-8 szkoły podstawowej oraz ich rodziców, jest również nauczycielem wspomagającym niektórych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, prowadzi zajęcia z terapii pedagogicznej i diagnozę predyspozycji zawodowych. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. W Zespole Szkół STO pracuje od 2017 roku
Andrzej Turbiasz, historia
Bożena Walczak, wychowawca klas starszych
Magdalena Wasilewska, język angielski
Katarzyna Wądrzyk, religia
Kornelia Władzińska, plastyka, technika
Nauczyciel plastyki i techniki. Magister Filologii Klasycznej UW (specjalizacja medialna) oraz Filologii Polskiej UW (specjalizacja archiwistyczno – edytorska). Ukończyła studia podyplomowe z zakresu pedagogiki na UW oraz nauczania przedmiotów plastyka, technika, muzyka, a także Studium Sztuk Plastycznych i Technik Wizualnych w Warszawie, gdzie obroniła dyplom ze scenografii i charakteryzacji.
W roku szkolnym 2021/2022 uczy plastyki i techniki w klasach 4-6 oraz prowadzi zajęcia dodatkowe.