Aktualności

  • Zielona Szkoła Klas 7,8 i 3G

    Zielona Szkoła Klas 7,8 i 3G

    Zbiórka Klas 7,8 i 3G na Zieloną Szkołę w dniu 19.05 o godz 6:45 na parkingu przy ul. Raginisa (wjazd od ul Człuchowskiej).

  • Zielona szkoła klasy 1-3

    Zielona szkoła klasy 1-3

    W dniu 20 maja o godz 7.45 kl 1 – 3 wyjeżdżają do Zielonej Szkoły w Wiktorowie. Zbiórka – parking ul. Raginisa, wjazd od ul. Człuchowskiej. Powrót 24 maja ok. godz 17.30 w miejscu zbiórki.

  • Ahoj, przygodo!

    Ahoj, przygodo!

    W dniu 19 maja o godz 8.30 kl IV – VI wyjeżdżają do Zielonej Szkoły w Poddąbiu. Zbiórka – parking przy bazarku Bemowo, wjazd od ul. Wrocławskiej. Powrót 24 maja ok. godz 18.00 w miejscu zbiórki.

  • Zebranie i dzień otwarty 7,8 i 3G

    Zebranie i dzień otwarty 7,8 i 3G

    Zgodnie z harmonogramem spotkań, w dniu 14 maja o godzinie 17:15, zapraszamy wszystkich rodziców klas 7-8 i 3G na wspólne zebranie  w holu gimnazjum. Po tym spotkaniu, około 17:45 rozpocznie się dzień otwarty.

    Piotr Piskorski

  • Klasowe zebrania -14 maja 2019 r.

    Klasowe zebrania -14 maja 2019 r.

    Klasowe zebrania z rodzicami odbędą się 14 maja wg grafiku podanego poniżej (w rozwinięciu).

    Klasy 0a, 1abc, 2ab, 3ab o godzinie 17:00.

    Klasa 0b o godzinie 17:30.

    Klasy 4a, 5a, 5c, 6a o godzinie 17:15.

    Klasy 4b, 5b, 5d, 6b o godzinie 18:15.

    Wychowawcy 

    9.05.2019 r.

więcej aktualności:
  • Obiad

    zupa zalewajka, kolorowy kociołek z udźca kurczęcia i warzyw, ryż z kurkumą, sałata z sosem winegret 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, Almette z ziołami, schab pieczony, ogórek kiszony, kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    chleb z siemieniem lnianym, masło, pasta jajeczna ze szczypiorkiem, banan, herbata 
  • Obiad

    zupa z czerwonej soczewicy, kotlet mielony wieprzowo-wołowy, ziemniaki, buraczki duszone 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

     

    Podwieczorek

    kakaowe muffinki, sok z czarnej porzeczki, herbata 
  • Obiad

    barszcz czerwony, kluski śląskie z duszoną kiełbaską, surówka z pekińskiej kapusty, marchewki i natki pietruszki 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, makrela wędzona, polędwica sopocka, kiełki, ogórek kiszony, kawa Inka na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    grahamka, masło, kuleczki mini mozzarellki, trójkąciki sera Camembert, oliwki, pomidorki koktajlowe, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa pieczarkowa, bitka z drobiu w sosie własnym, kasza jęczmienna, marchewka duszona 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    płatki kukurydziane na mleku, pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, pasztet pieczony, sałata, rzodkiewki, herbata 

    Podwieczorek

    bagietka ziołowo-czosnkowa z masłem, hummus, pomarańcza, herbata 
  • Obiad

    KUCHNIA FLORENCKA: zupa ribollita (florencka zupa z fasoli), naleśniki florenckie ze szpinakiem i serem w sosie z pomidorów 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, polędwica z indyka, sałatka jarzynowa (wyrób własny), kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    kaszka manna (wyrób własny) z musem z truskawek, pierniki toruńskie, herbata 
  •  
  •  
  • Obiad

    zupa grochówka wojskowa z kiełbaską, kaszotto gryczane z warzywami, sałata z sosem winegret 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, szynka wiejska, serek śmietankowy z łososiem, ogórek świeży, natka pietruszki, kawa Inka na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    kolorowa galaretka owocowa (wyrób własny), biszkopty, herbata 
  • Obiad

    zupa pomidorowa z makaronem, szynka wieprzowa duszona z cebulką, ziemniaki, mizeria z jogurtem 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    chocapic na mleku, pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, ser żółty, rzodkiewka, herbata 

    Podwieczorek

    grahamka-kropeczka, masło, pasta z tuńczyka, kiełki słonecznika, truskawki, herbata 
  • Obiad

    zupa krem z kukurydzy z popcornem, racuszki drożdżowe z półtłustym twarogiem, surówka z marchewki i jabłek 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, serdelek z cielęciną na gorąco, ketchup, pomidor ze szczypiorkiem, kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    chleb żytni, masło, sałatka z brokułów, pieczonego kurczaka, prażonych ziaren słonecznika i pomidorów papryczkowych z sosem czosnkowym (wyrób własny), herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa ogórkowa, pulpety z mielonej piersi kurczęcia w sosie curry, ryż, surówka z kapusty pekińskiej, rzodkiewek i szczypiorku 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, kiełbaska żywiecka, szpinak, papryka, herbata 

    Podwieczorek

    chleb razowy, masło, jajo gotowane ze szczypiorkiem, śliwki suszone, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa wiejska z natką pietruszki, paluszki z ryby, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłek 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem, łopatka pieczona, ogórek świeży, kawa Inka na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    szarlotka domowa (wyrób własny), herbatka ze świeżej mięty 
  •  
  •  
  • Obiad

    barszcz biały, zapiekanka makaronowa z kurczakiem, warzywami i serem, surówka z warzyw mieszanych 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, twarożek ze szczypiorkiem, kiełbaska krakowska, pomidor, kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    smoothie bananowo - szpinakowe, ciasteczka zbożowe, herbata 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kalendarium

  • Wydarzenia

    • 3.09 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19
    • 6.09 - 7.09 Fotograf w Szkole
    • 10.09 - 14.09 Wyjazd Integracyjny klasy 7SP i 3Gim
    • 10.09 - 14.09 Wyjazdowy kurs EDB dla klas 8SP
    • 11.09 Spotkanie Rady Przedstawicieli Rodziców
    • 17.09 - 18.09 Wycieczka krajoznawcza klas 3ab
    • 18.09 - 21.09 Wycieczka krajoznawcza klas 6
    • 19.09 - 20.09 Wycieczka krajoznawcza klas 2ab
    • 19.09 Wycieczka krajoznawcza klas 0ab 1c
    • 19.09 - 21.09 Wycieczki krajoznawcze klas 4, 5
    • 24.09 - 25.09 Wycieczka krajoznawcza klas 1a,1b
    • 6.10 Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 7.10 Biegi przełajowe w Parkofrajdzie
    • 12.10 Szkolne obchody Święta Edukacji Narodowej
    • 16.10 Dzień otwarty dla rodziców klas 7-3Gim
    • 20.10 Rajd Rodzinny
    • 22.10 - 26.10 I tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 30.10 Rada Pedagogiczna klas 0-6
    • 31.10 I Wszechnica Szkolna
    • 1.11 Dzień Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 2.11 Dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 6.11 (godz. 17:00 - 19:00) Dzień otwarty dla rodziców klas 0-6
    • 9.11 Szkolne obchody Święta Niepodległości
    • 28.11 Dzień Języków Obcych
    • 2.12 - 7.12 „Biała szkoła” SP
    • 10.12 II Wszechnica Szkolna
    • 11.12 Dzień otwarty dla rodziców wszystkich klas
    • 22.12 - 1.01 Przerwa świąteczna
    • 7.01 - 11.01 II tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 15.01 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna SP
    • 22.01 Zebrania semestralne rodziców wszystkich klas
    • 28.01 - 10.02 Ferie zimowe
    • 22.02 Koncert Noworoczny
    • 16.03 Sejmik Szkolny
    • 18.03 - 22.03 III tydzień paszportowy/tydzień zaliczeń
    • 19.03 Dzień otwarty lub zebrania z rodzicami KLASY 7-8 SP + Gim
    • 26.03 III Wszechnica szkolna
    • 26.03 Dzień otwarty dla rodziców KLASY 0-6 SP
    • 15.04 Egzamin z języka polskiego 8 SP
    • 16.04 Egzamin z matematyki 8 SP
    • 17.04 Egzamin z języka obcego 8 SP
    • 18.04 - 23.04 Wiosenna przerwa świąteczna
    • 26.04 Dzielnicowe obchody Dnia Ziemi
    • 27.04 Rajd Rodzinny
    • 30.04 Szkole obchody Święta Konstytucji
    • 1.05 - 5.05 Dni wolne od zajęć szkolnych
    • 11.05 Zawody Rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 14.05 Klasowe zebrania rodziców KLASY 0-6 SP
    • 14.05 Klasowe zebrania rodziców KLASY 7-8 SP +Gim
    • 19.05 - 24.05 Zielona Szkoła 4-6
    • 19.05 - 24.05 Zielona Szkoła 7-8 i 3 Gim
    • 20.05 - 24.05 Zielona Szkoła 1-3
    • 21.05 - 24.05 Zielona Szkoła 0, 1c
    • 27.05 - 31.05 IV tydzień paszportowy/tydzień zaliczeń
    • 31.05 Zawody pływackie
    • 3.06 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna KLASY 7-8 SP+GIM
    • 4.06 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna KLASY 0-6 SP
    • 5.06 Szkolna gra z okazji Dnia Dziecka
    • 8.06 Święto Szkoły
    • 19.06 Uroczyste pożegnanie klas ósmych
    • 19.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego