Aktualności

  • „W starym kinie” – Wideorelacja z obozu [Mikaszówka – 2005] [cz. 3]

    „W starym kinie” – Wideorelacja z obozu [Mikaszówka – 2005] [cz. 3]

    … publikujemy archiwalne materiały filmowe Zespołu Szkół

    W ramach dzielenia się wspomnieniami postanowiliśmy przygotować dla Państwa cykl „W starym kinie”. Raz w tygodniu będziemy prezentować jeden film dotyczący wybranych wydarzeń z historii naszej Szkoły lub też dzieła stworzone przez uczniów (niekiedy ze wsparciem dorosłych).

    Mikaszówka, to miejsce gdzie od lat 80-tych, harcerze Szczepu 99 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych, w tym uczniowie Szkoły Podstawowej 24 STO oraz zaprzyjaźnione środowiska harcerskie (i nie tylko), od lat jeżdżą w okresie wakacyjnym. Jest to trzecia część wideorelacji z obozu, który odbył się w 2005 roku.

    Nasze produkcje można znaleźć w FILMOTECE (LINK TUTAJ)  – dziale naszej strony internetowej. Filmoteka wraz z kolejnymi premierami będzie wzbogacana o kolejne produkcje, których mamy w zanadrzu ponad 300.

    A tutaj link do filmu:

  • Zaproszenie na koncert

    Zaproszenie na koncert

    Zapraszamy uczniów klas 8 na koncert Band-u 99 w czwartek na godzinę 17:15.

  • Wideorelacja z obozu [Mikaszówka – 2005] [cz. 3]

    Wideorelacja z obozu [Mikaszówka – 2005] [cz. 3]

    … publikujemy archiwalne materiały filmowe Zespołu Szkół

    W ramach dzielenia się wspomnieniami postanowiliśmy przygotować dla Państwa cykl „W starym kinie”. Raz w tygodniu będziemy prezentować jeden film dotyczący wybranych wydarzeń z historii naszej Szkoły lub też dzieła stworzone przez uczniów (niekiedy ze wsparciem dorosłych).

    Jest to pierwsze, historyczne zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego.

    Nasze produkcje można znaleźć w FILMOTECE (LINK TUTAJ)  – dziale naszej strony internetowej. Filmoteka wraz z kolejnymi premierami będzie wzbogacana o kolejne produkcje, których mamy w zanadrzu ponad 300.

    A tutaj linki do kolejnych części filmu:

    Link do cz. 1.

    Link do cz. 2.

    Link do cz. 3.

    Link do cz. 4.

    Link do cz. 5.

  • Grand Prix Parkofrajdy w kolarstwie górskim

    Grand Prix Parkofrajdy w kolarstwie górskim

       Z przykrością informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych musimy odwołać wiosenną edycję (19 czerwca) zawodów kolarskich w Parkofrajdzie.

     

                                                                                                                                                       Sport Team STO na Bemowie

  • Zakończenie roku szkolnego

    Zakończenie roku szkolnego

    Zakończenie roku szkolnego w odbędzie się wg. następującego harmonogramu:

    24.06 (czwartek) 

    godz. 14.45 klasy 3 

    godz. 15.30 klasy 2 

    godz. 16.15 klasy 1 

    godz. 17.00 „zerówka” 

    godz. 17.15 klasy licealne 

    godz. 18.00  klasy 8 

     

    25.06 (piątek)

    godz.   8.15 klasy 4 

    godz.   9.00 klasy 5 

    godz.   9.45 klasy 6 

    godz. 10.30 klasy 7abcd 

     

    25.06 Dyżur świetlicowy dla uczniów klas 0-4  

więcej aktualności:
  • Obiad

    zupa jarzynowa, makaron z truskawkami 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    cini minis na mleku, pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, ser żółty tarty, listki szpinaku, rzodkiewki, herbata 

    Podwieczorek

    rogalik maślany, sałatka owocowa, herbata 
  • Obiad

    zupa botwinka, rumsztyk wieprzowy z duszoną cebulką, ziemniaki, mizeria na jogurcie 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, powidła śliwkowe, kawa Inka na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    chleb razowy, masło, indyk pieczony, pomidorki cherry, oliwki, herbata lub herbata owocowa 
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Obiad

    zupa szczawiowa, spaghetti bolognese, colesław 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    domowy hot-dog (bułka, parówka z szynki, sałata, pomidor, ogórek kiszony, prażona cebulka, ketchup), kawa Inka na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    kolorowa galaretka (wyrób własny) z owocami, rurki waflowe, herbata 
  • Obiad

    zupa ogórkowa, kotlet z piersi kurczęcia, ziemniaki, żółta fasolka szparagowa na parze 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, sałatka caprese z serem białym, pomidorem śliwkowym i natką pietruszki, łopatka pieczona, kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    bułeczka mleczna, smoothie z bananów i szpinaku 
  • Obiad

    zupa z soczewicy, kluski śląskie z okrasą z kiełbaski, młoda kapusta duszona z koperkiem 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    musli na mleku, chałka, masło, miód, herbata 

    Podwieczorek

    chleb graham, masło, szynka wieprzowa, sałata, ogórek świeży, ziarna słonecznika, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    rosół z makaronem, bitka wieprzowa w sosie własnym, ziemniaki, surówka z pomidorów i kiszonych ogórków 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, pasta z jaj ze szczypiorkiem, konfitura z jeżyn, kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    bułka pszenna, masło, serek zegarek, rzodkiewka, Jabcusie, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    barszcz ukraiński, ryż z duszonym jabłkiem i cynamonem, sos z jogurtu naturalnego 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, twarożek z łososiem, koperek, polędwica z drobiu, papryka, kawa Inka mleku, herbata 

    Podwieczorek

    mini drożdżówka z budyniem (wypiek własny), sok z marchewki i malin 
  •  
  •  
  • Obiad

    zupa krupnik z kaszą jęczmienną, udziki kurczęcia duszone z jarzynami, ziemniaki puree, surówka ze świeżych ogórków i szczypiorku 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, mozzarella z pomidorem i bazylią, schab pieczony, kawa Inka na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    truskawkowe founde, herbata 
  • Obiad

    zupa krem z kukurydzy z popcornem, kotlet schabowy, ziemniaki, marchewka z groszkiem duszona 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    hopki na mleku, pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, pasztet pieczony, rzodkiewka, kiełki, herbata 

    Podwieczorek

    bułka orkiszowa, masło, ser biały, konfitura morelowa, herbata ze świeżej mięty 
  • Obiad

    zupa żurek z kiełbaską, risotto z warzywami, sałata z sosem winegret 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, polędwica sopocka, jajo gotowane ze szczypiorkiem, kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    deser mleczny z orzechami, arbuz, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa koperkowa, gołąbki z młodej kapusty w sosie pomidorowym, ziemniaki, deserek: galaretka owocowa 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    mlekołaki na mleku, pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, kiełbaska krakowska, sałata, papryka, herbata 

    Podwieczorek

    bagietka z masłem czosnkowym, pasta humus, ser żółty, oliwki, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa kalafiorowa, makaron z półtłustym twarogiem, mus z truskawek 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, trewal wędzony, sopelki drobiowe, rukola, ogórek świeży, kawa Inka mleku, herbata 

    Podwieczorek

    rogalik francuski, masło, sok marchwiowo-bananowy, herbata 
  •  
  •  
  • Obiad

    zupa z zielonego groszku, gulasz z szynki wieprzowej z jarzynami, kasza jęczmienna, surówka z pomidorów i cebulki dymki 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, filet z indyka pieczony, listki szpinaku, papryka, konfitura z jagód, kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    koktajl mleczno-owocowy, podpłomyki 
  • Obiad

    zupa pomidorowa z ryżem, kotlet mielony wieprzowo-indyczy, ziemniaki, surówka z młodej kapusty i marchewki 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    cini minis na mleku, pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, herbata 

    Podwieczorek

    grahamka kropeczka, masło, serek śmietankowy z orzechami, banan, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa szczawiowa, naleśniki z półtłustym twarogiem, sos czekoladowy, surówka z marchewki i jabłek 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, serdelek z cielęciną na gorąco, ketchup, pomidor, kawa Inka na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    chleb żytni, masło, pasta z tuńczyka, ser żółty tarty, ogórek małosolny, żurawina, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa truskawkowa z makaronem, bitka z piersi kurczęcia w sosie własnym, ziemniaki, mizeria z jogurtem 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, twarożek z rzodkiewką polędwica wieprzowa, sałata, kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    ciasto Kubuś (wypiek własny), mięta 
  • Obiad

    zupa ogórkowa, penne z pomidorami i mozzarellą 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, łosoś wędzony, kiełbaska żywiecka, koperek, ogórek świeży, kawa Inka mleku, herbata 

    Podwieczorek

    arbuz 
  •  
  •  
  •  
  •  

Kalendarium

  • Wydarzenia

    • 1.09 Rozpoczęcie roku szkolnego
    • 8.09 - 20.09 Spotkanie Rady Przedstawicieli Rodziców SP
    • 14.09 - 18.09 Wyjazdowy kurs EdB dla klas 8. SP i 1. SLO
    • 26.09 Rajd Rodzinny – edycja jesienna
    • 26.09 - 26.10 Rajd Rodzinny – edycja jesienna
    • 3.10 Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 3.10 (godz. 14:00 - 15:00) Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 4.10 Zawody biegowe w Parkofrajdzie
    • 4.10 Biegi przełajowe w Parkofrajdzie
    • 12.10 - 16.10 I tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 14.10 Obchody Święta Edukacji Narodowej
    • 20.10 Dzień otwarty online dla rodziców
    • 10.11 Szkolne obchody Święta Niepodległości
    • 11.11 Święto Niepodległości – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 2.12 (godz. 17:30 - 19:30) Spotkanie Rady Przedstawicieli Rodziców
    • 8.12 Dzień otwarty dla rodziców klas 7-8-SLO
    • 14.12 - 18.12 II tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 15.12 Dzień otwarty dla rodziców klas 0-6
    • 23.12 - 1.01 Przerwa świąteczna
    • 4.01 - 17.01 Ferie zimowe
    • 19.01 Rada klasyfikacyjna klas 4-6
    • 26.01 Rada klasyfikacyjna klas 0-3
    • 26.01 Rada klasyfikacyjna klas 7-8-SLO
    • 2.02 Zebrania semestralne rodziców
    • 16.02 Rada Pedagogiczna podsumowująca I semestr
    • 13.03 Sejmik Szkolny
    • 22.03 - 26.03 III tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 30.03 Dzień otwarty dla klas 0-6
    • 1.04 - 6.04 Wiosenna przerwa świąteczna
    • 22.04 Dzielnicowe obchody Dnia Ziemi
    • 24.04 Memoriał Piotra Ścieżki (Rajd Rodzinny)
    • 30.04 Szkolne obchody Święta Konstytucji 3 Maja
    • 3.05 Święto Konstytucji 3 Maja – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 11.05 Zebrania rodziców 0-6 Dzień otwarty 7-8
    • 16.05 - 21.05 Zielona Szkoła 4-7
    • 17.05 - 21.05 Zielona Szkoła 2-3
    • 17.05 - 21.05 Zielona Szkoła 0a, 1a i 1b
    • 25.05 Egzamin z języka polskiego 8 SP
    • 25.05 Dzień otwarty online – klasy 0-3
    • 26.05 Egzamin z matematyki 8 SP
    • 27.05 Egzamin z języka obcego 8 SP
    • 28.05 Zawody pływackie
    • 31.05 - 1.06 Wycieczka krajoznawcza klas 8
    • 1.06 Szkolna gra z okazji Dnia Dziecka
    • 3.06 Boże Ciało – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 4.06 Piątek po Bożym Ciele- dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 7.06 - 11.06 IV tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 15.06 Rada klasyfikacyjna 0-6
    • 16.06 Rada klasyfikacyjna 7-8
    • 24.06 Uroczyste pożegnanie klas ósmych
    • 25.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego