Aktualności

  • Opłaty za Zieloną Szkołę

    Opłaty za Zieloną Szkołę

    Utrzymujemy obowiązującą od kilku lat zasadę, że jednorazowa wpłata należności, tym razem w terminie do 29 marca, wiąże się ze zniżką. 

    W przypadku, gdy ktoś zdecyduje się na wpłatę w ratach, pierwsza rata wynosi 300 złotych i powinna być wniesiona również do 29 marca, zaś druga rata, zależna od miejsca Zielonej Szkoły, powinna wpłynąć na konto szkoły do 30 kwietnia. Ponadto podtrzymujemy zasadę, że opłata opóźniona (w stosunku do terminu drugiej raty) jest wyższa, w tym roku o 10 złotych.  Informacja o wysokości opłat za Zieloną Szkołę została Państwu przedstawiona w e’mailu od Dyrektora szkoły.

  • Zbiórka używanych telefonów komórkowych

    Zbiórka używanych telefonów komórkowych

    W związku z Dniem Ziemi 2019 nasza Szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem „Oddaj używany telefon komórkowy”.

    Zbieramy używane telefony komórkowe bez baterii, które prosimy przynosić do Świetlicy Pierwszaka. Zbiórkę prowadzimy do dnia 17 maja 2019 r.

    Organizator akcji przewidział nagrody dla najaktywniejszych szkół. Więcej informacji na stronie   www.ekophone.pl

    Serdecznie zapraszamy do udziału w tej ekologicznej akcji. 

                                                                                                         (02.04.2019) Dagmara Zahuta                      

  • 42. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

    42. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

    We wtorek 19 marca 2019r. odbyły się eliminacje dzielnicowe 42. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.

    Naszą szkołę reprezentowali: Ryszard Skórka z klasy 1b, Maria Ozga z klasy 1c, Jan Mackowiak z klasy 2a, Filip Rygiel z klasy 3a, Aleksandra Kowalak z kasy 3b, Michał Białek z klasy 4a, Gabriela Kocjan z klasy 6b, Pola Kunsztowicz z klasy 6b, Bartosz Imielski z klasy 6b, Jagoda Józefowicz z klasy 8c.

    Z przyjemnością informujemy, że Aleksandra Kowalak z klasy 3b oraz Bartosz Imielski z klasy 6b otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy!

    Anna Jachna i Joanna Piechna – Chrzanowska

    (28.03.2019)

  • Opłaty za szkołę

    Zapraszamy do regulowania opłat za szkołę za kwiecień 2019:

    Szkoła Podstawowa nr 24 STO:

    Czesne w klasach Oa, Ob – 1590 zł
    Czesne w klasach 1-8 – 1370 zł
    Obiady – 180 zł

    Społeczne Gimnazjum nr 99 STO:

    Czesne – 1270 zł
    Obiady – 180 zł

    Przypominamy, że na drugie i kolejne dzieci przysługuje zniżka 100 zł.

    Termin płatności mija 8 kwietnia 2019 roku. Prosimy o terminowe regulowanie opłat.

  • Zgłoszenia do egzaminu KET i PET

    Zgłoszenia do egzaminu KET i PET

    Do dnia 8.04.2019 (poniedziałek) do godziny 15.00 sekretariat szkoły przyjmuje zgłoszenia osób przystępujących do egzaminów KET i PET  w dniu 1 czerwca 2019 r. (sobota).  

    Zgłoszenie obejmuje wypełnienie formularza i uiszczenie opłaty egzaminacyjnej.

    Rodzic ucznia przystępującego do egzaminu jest zobowiązany osobistego wypełnianie formularza zgłoszeniowego w sekretariacie oraz do uiszczenia opłaty egzaminacyjnej w wysokości:

    – egzamin KET 340 zł (w opcji Basic) lub KET 423  zł (w opcji Safe)

    – egzamin PET 360zł (w opcji Basic) lub PET 443  zł (w opcji Safe)

    Wpłaty należy dokonać do 8.04.2019 r. na konto szkoły z dopiskiem „Opłata za egzamin KET, PET – imię i nazwisko ucznia”. Zgłoszenie jest przyjęte, jeśli we wskazanym terminie uiszczono opłatę i wypełniono formularz. Ze względu na konieczność przekazania informacji o wszystkich przystępujących do egzaminu do 8.04.2019, zgłoszenia po terminie nie będą rozpatrywane.

    Anika Kowalewska-Chiarini
    (25.03.2019)

     

więcej aktualności:
  • Obiad

    zupa czosnkowa z grzankami, boeuf strogonow z szynki wieprzowej, kasza gryczana, surówka z kiszonych ogórków, marchewki i jabłek 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne ciemne/, masło, twarożek ze szczypiorkiem, kiełbaska krakowska, sałata, kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    kisiel z tartym jabłkiem, rogal drożdżowy z masłem, herbata 
  • Obiad

    zupa pomidorowa z makaronem, bitka z drobiu duszona w sosie własnym, ziemniaki, fasolka szparagowa na parze 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    płatki kukurydziane na mleku, pieczywo mieszane /jasne ciemne/, masło, schab pieczony, ogórek świeży, herbata 

    Podwieczorek

    grahamka kropeczka, mini mozzarellka, pomidorki cherry, bazylia, miód, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa fasolowa z kiełbaską, ryż z duszonym jabłkiem, sos z jogurtu naturalnego 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    burger z rybką (bułka żytnia, filet z ryby wędzonej, sałata lodowa, pomidor, ogórek kiszony, czerwona cebulka, sos: jogurt naturalny, koncentrat pomidorowy), kawa Inka na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    chleb pełnoziarnisty, masło, sałatka jarzynowa (wyrób własny), mini parówki na gorąco, ketchup, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa brokułowa, pierogi z mięsem i kapustą, buraczki w winegrecie 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    cini minis na mleku, pieczywo mieszane /jasne ciemne/, masło, szynka drobiowa, papryka, herbata 

    Podwieczorek

    ciasto jogurtowe (wypiek własny), sok z jabłek i aronii, herbata 
  • Obiad

    zupa jarzynowa z pomidorami, filet z dorsza panierowany, ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i natki pietruszki 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne ciemne/, masło, ser żółty, polędwica łososiowa, roszponka, rzodkiewki, kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    kaszka manna „Smakija”, pomarańcza, herbata 
  •  
  •  
  • Obiad

    zupa ogórkowa, kotlet pożarski z mielonej piersi kurczęcia, ziemniaki, marchewka z groszkiem duszona 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    musli na mleku, pieczywo mieszane /jasne ciemne/, masło, twarożek waniliowy, herbata 

    Podwieczorek

    wrapy z tortilli z szynką i warzywami, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa z żółtej fasolki szparagowej, spaghetti napoli, sałata z sosem winegret 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne ciemne/, masło, Almette z ziołami, pasztet pieczony, rzodkiewka, kawa Inka na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    bagietka z pastą z ryby wędzonej z kiszonym ogórkiem i szczypiorkiem, powidła śliwkowe, jabłko, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa żurek z jajem, kiełbaska pieczona z dipem chrzanowym, puree ziemniaczane, surówka z buraczków i jabłek 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    wielkanocne przysmaki - jaja faszerowane: pastą jajeczną, pastą z sera żółtego, pastą z ogórka, rzodkiewki i szczypiorku, pastą z tuńczyka, szynka staropolska, rzeżucha, borówki, pieczywo mieszane /jasne, ciemne/,masło, herbata z cytryną 

    Podwieczorek

    wielkanocne przysmaki - babki wielkanocne, mazurek, sok pomarańczowy, herbata 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Obiad

    kapuśniak z kiszonej kapusty, gulasz z szynki wieprzowej, kasza jęczmienna, surówka z warzyw mieszanych 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne ciemne/, masło, serek Capresi, polędwica z indyka, ogórek kiszony, ćwikła, kakao na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    smoothie warzywno-owocowe, pumpernikiel, miód, herbata 
  • Obiad

    rosół z makaronem, antrykot z piersi kurczęcia panierowany w jaju, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, ogórków i rzodkiewek 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    lion na mleku pieczywo mieszane /jasne ciemne/, masło, kiełbaska szynkowa, sałata, pomidor, herbata 

    Podwieczorek

    chleb z ziarnem, masło, ser żółty, papryka, kiwi, herbata lub herbata owocowa 
  • Obiad

    zupa szczawiowa, pierogi leniwe z chudego twarogu z masłem, surówka z marchewki i jabłek 
    dla sześciolatków:

    Śniadanie

    pieczywo mieszane /jasne, ciemne/, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, sardynki w sosie pomidorowym, kiełki, ogórek świeży, kawa Inka na mleku, herbata 

    Podwieczorek

    jogurt Fantasia z owocami, pałki jaglano-kukurydziane, herbata 
  •  
  •  
  •  
  •  

Kalendarium

  • Wydarzenia

    • 3.09 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19
    • 6.09 - 7.09 Fotograf w Szkole
    • 10.09 - 14.09 Wyjazd Integracyjny klasy 7SP i 3Gim
    • 10.09 - 14.09 Wyjazdowy kurs EDB dla klas 8SP
    • 11.09 Spotkanie Rady Przedstawicieli Rodziców
    • 17.09 - 18.09 Wycieczka krajoznawcza klas 3ab
    • 18.09 - 21.09 Wycieczka krajoznawcza klas 6
    • 19.09 - 20.09 Wycieczka krajoznawcza klas 2ab
    • 19.09 Wycieczka krajoznawcza klas 0ab 1c
    • 19.09 - 21.09 Wycieczki krajoznawcze klas 4, 5
    • 24.09 - 25.09 Wycieczka krajoznawcza klas 1a,1b
    • 6.10 Zawody rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 7.10 Biegi przełajowe w Parkofrajdzie
    • 12.10 Szkolne obchody Święta Edukacji Narodowej
    • 16.10 Dzień otwarty dla rodziców klas 7-3Gim
    • 20.10 Rajd Rodzinny
    • 22.10 - 26.10 I tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 30.10 Rada Pedagogiczna klas 0-6
    • 31.10 I Wszechnica Szkolna
    • 1.11 Dzień Wszystkich Świętych – dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 2.11 Dzień wolny od zajęć szkolnych
    • 6.11 (godz. 17:00 - 19:00) Dzień otwarty dla rodziców klas 0-6
    • 9.11 Szkolne obchody Święta Niepodległości
    • 28.11 Dzień Języków Obcych
    • 2.12 - 7.12 „Biała szkoła” SP
    • 10.12 II Wszechnica Szkolna
    • 11.12 Dzień otwarty dla rodziców wszystkich klas
    • 22.12 - 1.01 Przerwa świąteczna
    • 7.01 - 11.01 II tydzień paszportowy / tydzień zaliczeń
    • 15.01 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna SP
    • 22.01 Zebrania semestralne rodziców wszystkich klas
    • 28.01 - 10.02 Ferie zimowe
    • 22.02 Koncert Noworoczny
    • 16.03 Sejmik Szkolny
    • 18.03 - 22.03 III tydzień paszportowy/tydzień zaliczeń
    • 19.03 Dzień otwarty lub zebrania z rodzicami KLASY 7-8 SP + Gim
    • 26.03 III Wszechnica szkolna
    • 26.03 Dzień otwarty dla rodziców KLASY 0-6 SP
    • 15.04 Egzamin z języka polskiego 8 SP
    • 16.04 Egzamin z matematyki 8 SP
    • 17.04 Egzamin z języka obcego 8 SP
    • 18.04 - 23.04 Wiosenna przerwa świąteczna
    • 26.04 Dzielnicowe obchody Dnia Ziemi
    • 27.04 Rajd Rodzinny
    • 30.04 Szkole obchody Święta Konstytucji
    • 1.05 - 5.05 Dni wolne od zajęć szkolnych
    • 11.05 Zawody Rowerowe MTB w Parkofrajdzie
    • 14.05 Klasowe zebrania rodziców KLASY 0-6 SP
    • 14.05 Klasowe zebrania rodziców KLASY 7-8 SP +Gim
    • 19.05 - 24.05 Zielona Szkoła 4-6
    • 19.05 - 24.05 Zielona Szkoła 7-8 i 3 Gim
    • 20.05 - 24.05 Zielona Szkoła 1-3
    • 21.05 - 24.05 Zielona Szkoła 0, 1c
    • 27.05 - 31.05 IV tydzień paszportowy/tydzień zaliczeń
    • 31.05 Zawody pływackie
    • 3.06 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna KLASY 7-8 SP+GIM
    • 4.06 Rada pedagogiczna – klasyfikacyjna KLASY 0-6 SP
    • 5.06 Szkolna gra z okazji Dnia Dziecka
    • 8.06 Święto Szkoły
    • 19.06 Uroczyste pożegnanie klas ósmych
    • 19.06 Uroczyste zakończenie roku szkolnego