• Szkoła w liczbach

• Plan nauczania

• Opłaty za naukę

Czesne: 1520 zł

Płatne od września do czerwca, z góry, do dnia 8-go danego miesiąca. W klasach 6-latków obowiązuje ryczałtowa dopłata 240,- zł./miesiąc za 3 posiłki.

Drugie i kolejne dzieci: 1420 zł

Obowiązuje w przypadku, gdy więcej niż jedno dziecko tych samych rodziców uczy się aktualnie w szkole.

Wpisowe: 2500 zł

Płatne jednorazowo lub w dwóch miesięcznych ratach, przy zapisie dziecka. Podana kwota dotyczy „zerówki”, 2400 do klasy pierwszej; jeżeli dziecko przychodzi do klasy wyższej należy odjąć 300,- PLN za każdą ukończoną klasę.

Uwaga! Wpisowe za drugie dziecko obojga tych samych rodziców wynosi 50% wymaganej kwoty, trzecie – 25%, a za kolejne nie ma tej opłaty.

Opłata rekrutacyjna: 150 zł
    Jednorazowa, płatna przy zapisie dziecka na listę kandydatów. Wysokość jednakowa dla klas 0-6.

Obiady w klasach 1-6: 11 zł
    Opłata za pojedyncze drugie danie, koszt zup jest wliczony w czesne. Można precyzyjnie wskazać dni, w które dziecko ma zjeść drugie danie. Odwołanie obiadu jest możliwe do godziny 9.00. Rozliczenia z tego tytułu sekretariat wykonuje w rytmie kwartalnym.

Basen: 7 zł
    Opłata za pojedyncze zajęcie, basen dla uczniów klas 2. jest bezpłatny. Zapisy na basen wraz z opłatą odbywają się w rytmie semestralnym.

Konto bankowe dla wszelkich wpłat:

BNP Paribas Bank Polska SA

• Psycholog

Anna Barańska-Sadoch
    Psycholog, zajmuje się wsparciem psychologicznym dla dzieci klas 2-6 i ich rodziców, prowadzi również zajęcia terapii pedagogicznej.
    Poniedziałek: 16:00 – 17:00
    Wtorek: 16:00 – 17:00

Agnieszka Bartoszuk
    Psycholog, zajmuje się wsparciem psychologicznym dla dzieci klas „0” i 1 szkoły podstawowej i ich rodziców, prowadzi zajęcia treningu umiejętności społecznych (TUS),jest nauczycielem wspomagającym niektórych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
    Środa: 15:00 – 16:00

Anna Jachna

Agnieszka Jakubisiak
    Logopeda.

Katarzyna Komisarz
    Nauczyciel prowadzący zajęcia terapii pedagogicznej, osoba odpowiedzialna za opiekę psychologiczno –pedagogiczną nad dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnym.

Joanna Nadolska

Joanna Piechna-Chrzanowska

Aleksandra Piotrowska
    Nauczyciel wspomagający niektóre dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Dorota Polańska Fryś
    Psycholog, zajmuje się wsparciem psychologicznym dla dzieci wszystkich klas szkoły podstawowej i liceum oraz ich rodziców, wykonuje również badania psychologiczne.
    Wtorek: 16:00 – 18:00
    Piątek: 9:00 – 11:00

Ewa Pytlak
    Koordynator zespołu ds. merytorycznych, nauczyciel prowadzący zajęcia terapii pedagogicznej.

Dominika Tchórz-Białek
    Psycholog, zajmuje się wsparciem psychologicznym dla dzieci klas 7-8 i liceum oraz ich rodziców, jest również nauczycielem wspomagającym niektórych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, prowadzi zajęcia terapii pedagogicznej i diagnozę predyspozycji zawodowych.
    Poniedziałek: 16:00 -17:00
    Środa: 8:15 – 9:15

• Biblioteka

Bibliotekarz:
    Marzena Raczko
    Bibliotekarz
    Krzysztof Goleń
    Bibliotekarz
    Katarzyna Czechowicz

Godziny Otwarcia Biblioteki:
    Poniedziałek: 12:00-15:00
    Wtorek: 12:00-15:00
    Środa: 12:00-15:00
    Czwartek: 12:00-15:00

• Kalendarium historyczne

• Ważne dokumenty

• Harmonogram dnia

• Stypendia

W naszej szkole istnieją różne formy świadczeń stypendialnych.

Uczniowie klas 4-8 oraz gimnazjaliści otrzymują stypendia naukowe za uzyskane wyniki nauczania.
    Aktualna lista stypendystów naukowych jest wywieszona przed sekretariatem.

Każdy uczeń może skorzystać z pomocy w postaci stypendium socjalnego. Jego wysokość zależy od liczby złożonych podań i możliwości finansowych szkoły. Zazwyczaj jest to 25% kwoty czesnego.
    Podstawą przyznania stypendium socjalnego jest wniosek rodziców skierowany do Komisji Stypendialnej przy Zarządzie Koła STO nr 69. Uczeń może korzystać z tej formy pomocy nie dłużej niż (w sumie) dwa lata.

Warunkiem otrzymania stypendium jest brak zaległości z tytułu opłat za szkołę.

Na pisemny i dobrze umotywowany wniosek rodziców Dyrektor Szkoły może udzielać jednorazowego wsparcia w celu częściowego lub całkowitego pokrycia kosztu udziału dziecka w „zielonej szkole” lub wycieczce wielodniowej.

Regulamin Funduszu Stypendialnego – 2018

• Pielęgniarka