• Szkoła w liczbach

• Koncepcja programowa

• Opłaty za naukę

Czesne: 1300 zł

Płatne od września do czerwca, z góry, do dnia 8-go danego miesiąca. W klasach 6-latków obowiązuje ryczałtowa dopłata 200,- PLN/miesiąc za 3 posiłki.

Drugie i kolejne dzieci: 1200 zł

Obowiązuje w przypadku, gdy więcej niż jedno dziecko tych samych rodziców uczy się aktualnie w szkole.

Wpisowe: 2500 zł

Płatne jednorazowo lub w dwóch miesięcznych ratach, przy zapisie dziecka. Podana kwota dotyczy „zerówki” i klasy pierwszej; jeżeli dziecko przychodzi do klasy wyższej należy odjąć 300,- PLN za każdą ukończoną klasę.

Uwaga! Wpisowe za drugie dziecko obojga tych samych rodziców wynosi 50% wymaganej kwoty, trzecie – 25%, a za kolejne nie ma tej opłaty.

Opłata rekrutacyjna: 150 zł
    Jednorazowa, płatna przy zapisie dziecka na listę kandydatów. Wysokość jednakowa dla klas 0-6.

Obiady w klasach 1-6: 10 zł
    Opłata za pojedyncze drugie danie, koszt zup jest wliczony w czesne. Można precyzyjnie wskazać dni, w które dziecko ma zjeść drugie danie. Odwołanie obiadu jest możliwe do godziny 9.00. Rozliczenia z tego tytułu sekretariat wykonuje w rytmie kwartalnym.

Basen: 6 zł
    Opłata za pojedyncze zajęcie, basen dla uczniów klas 2. jest bezpłatny. Zapisy na basen wraz z opłatą odbywają się w rytmie semestralnym.

Konto bankowe dla wszelkich wpłat:

BNP Paribas Bank Polska SA

• Psycholog

gczopowiczPsycholog:
    Grażyna Czopowicz

Wtorek:13.00-18.00
    Czwartek:  13.00-18.00
    Rodziców przyjmuje we wtorki w godzinach od 15.00 do 17.00 po uprzednim umówieniu się, a w razie pilnej potrzeby w innym terminie, w godzinach swojej pracy. W celu uzgodnienia terminu spotkania prosimy o kontakt z sekretariatem.
  • Biblioteka

Bibliotekarz:
    Krzysztof Goleń
    Bibliotekarka
    Katarzyna Wądrzyk

Biblioteka jest otwarta:

Poniedziałek: 13.00 – 15.00
    Wtorek: 13.00 – 15.00
    Środa: 13.00 – 15.00
    Czwartek: 13.00 – 15.00

• Kalendarium historyczne

• Ważne dokumenty

• Harmonogram dnia

• Stypendia

W naszej szkole istnieją różne formy świadczeń stypendialnych.

Uczniowie klas 4-6 oraz gimnazjaliści otrzymują stypendia naukowe za uzyskane wyniki nauczania.
    Aktualna lista stypendystów naukowych jest wywieszona przed sekretariatem.

Każdy uczeń może skorzystać z pomocy w postaci stypendium socjalnego. Jego wysokość zależy od liczby złożonych podań i możliwości finansowych szkoły. Zazwyczaj jest to 25% kwoty czesnego.
    Podstawą przyznania stypendium socjalnego jest wniosek rodziców skierowany do Komisji Stypendialnej przy Zarządzie Koła STO nr 69. Uczeń może korzystać z tej formy pomocy nie dłużej niż (w sumie) dwa lata.

Warunkiem otrzymania stypendium jest brak zaległości z tytułu opłat za szkołę.

Na pisemny i dobrze umotywowany wniosek rodziców Dyrektor Szkoły może udzielać jednorazowego wsparcia w celu częściowego lub całkowitego pokrycia kosztu udziału dziecka w „zielonej szkole” lub wycieczce wielodniowej.

Regulamin stypendiów naukowych.

Regulamin stypendiów socjalnych.