2022.10.25

Nocowanie w szkole klasa 6a

16 września wieczorem my uczniowie klasy 6a zamiast odpoczywać w domu, zebraliśmy się tłumnie pod szkołą wraz ze śpiworami, karimatami i oczywiście przekąskami, gotowi na nową przygodę – nocowanie w szkole. Przywitali nas Pani Marzena i Pan Filip otwierając drzwi, do tym razem dziwnie pustej i cichej szkoły. Pierwszym punktem naszego nocowania była pizza. Było jej tak dużo, że nie byliśmy w stanie wszystkiego zjeść na raz :). Potem poszliśmy do Parkofrajdy i bawiliśmy się w chowanego. Po powrocie do szkoły rozwiązywaliśmy Kahoota o naszej klasie, potem była dyskoteka, a na koniec wspólnie wybrany film. Nie zgadniecie -„Auta II”! Oczywiście w trakcie filmu zgłodnieliśmy, więc ratowaliśmy się przyniesionym z domu smakołykami. Następnie Pani Marzena i Pan Fili zarządzili czas na spanie. Rano posprzątaliśmy gościnne sale na II pietrze i  poszliśmy na śniadanie do McDonalda. Tak skończyliśmy naszą weekendową przygodę.

Mikołaj Liber 6a