2020.02.07

Bal karnawałowy klas 0-3

Przedpołudnie 7 lutego 2020 roku było niezwykłym i pełnym radości czasem dla najmłodszych uczniów naszej Szkoły. W tym dniu został zorganizowany bal karnawałowy „Zwierzęta świata” dla klas 0-3.  Na parkiecie można było spotkać dzieci przebrane w kostiumy egzotycznych, domowych, fantastycznych i leśnych zwierząt. Pojawiły się m.in. pandy, dinozaury, kameleony, wilki, króliki, nietoperze, zebry, koty, psy, gepardy i jednorożce. Różnobarwny wystrój sali wprowadzał wszystkich uczestników w wyjątkowy nastrój, zachęcając do wspólnej zabawy, którą poprowadził pan Andrzej Zagrodzki. Wśród kolorowych światełek uczestnicy balu wirowali w tańcach przy najnowszych hitach i dziecięcych przebojach. Wesołe pląsy przeplatane były tanecznymi i sprawnościowymi konkursami. Pomimo zmęczenia, uśmiech nie znikał z twarzy uczestników, a słodki poczęstunek dodał wszystkim energii.