2019.01.18

Bal karnawałowy klas 0–3 „W świecie baśni i legend”

Piątek, 18 stycznia br. okazał się długo wyczekiwanym dniem karnawałowej zabawy, w której uczestniczyli uczniowie i uczennice klas 0-3. Szkolna sala gimnastyczna przeistoczyła się tego dnia w baśniową salę balową udekorowaną kolorowymi balonami, rozetami i girlandami oraz licznymi pracami plastycznymi, wykonanymi własnoręcznie przez najmłodszych uczniów. Tegoroczne przebrania i kostiumy nawiązywały do znanych postaci ze świata baśni i legend. Na parkiecie pojawiły się m.in. śliczne księżniczki, Syrenka, Aladyn i Dżin, Kot w butach, Batman, Spiderman, Dziewczynka z zapałkami, Kleopatra, Czerwony Kapturek, Smok Wawelski, Wiedźmin, dinozaur, rycerze i piraci. Do tanecznych korowodów i wspólnej zabawy zapraszał pan Andrzej Zagrodzki, który przygotował muzyczną oprawę oraz konkursy sprawnościowe. Wszystkim uczestnikom balu dopisywał wyśmienity humor. Czas wspólnych tańców i pląsów upłynął szybko i zakończył się słodkim poczęstunkiem.