2022.02.27

Bal karnawałowy klas 1-3

Bal karnawałowy Anno Domini 2022 dla uczniów klas młodszych był inny niż dotychczas, ze względu na ograniczenia sanitarne. Odbywał się on w dwóch terminach i tylko w zespołach klasowych. Uczniowie klas pierwszych bawili się 17 lutego br., natomiast klasy drugie i trzecie mieli bal w dniu 21 lutego br. Sala balowa, wystrojona w przestrzenne gwiazdy, balony i liczne plakaty przedstawiające układ słoneczny, zaprosiła wszystkich na kosmiczny bal. Na parkiecie w efektownych i niezwykle kreatywnych przebraniach oraz kostiumach pojawili się m. in. kosmonauci, gwiazdy, niebo, komety, noc, księżyc, słońce, kosmiczna żaba, kosmiczny kot, meteoryt, Yoda, Leia, a nawet załoga statku kosmicznego Apollo 11. Wodzirejami tegorocznego balu byli pani Dorota Bielawska oraz pan Andrzej Zagrodzki. W rytmie najnowszych, dziecięcych przebojów wszyscy bawili się świetnie. Wesołe pląsy przeplatane były sprawnościowymi konkursami. Dodatkową atrakcją balu była sesja fotograficzna oraz słodki poczęstunek.