2023.02.10

Bal karnawałowy klas 1-3

Wyjątkowym dniem zabawy i radości dla uczniów klas 1-3 był piątek, 10 lutego br. Tego dnia w naszej Szkole odbył się bal karnawałowy pod hasłem „Jak karnawał, to karnawał”, który został zorganizowany w dwóch turach. Uczniowie klas pierwszych bawili się w pierwszej turze, natomiast klasy drugie i trzecie w drugiej turze. Sala gimnastyczna została przyozdobiona plakatami wykonanymi przez uczniów, na których wyeksponowane były karnawałowe maski, serpentyny, konfetti, portrety dzieci przebrane w kostiumy, a także król i królowa balu. Wystrój sali uzupełniały kolorowe balony, serpentyny, rozety, girlandy oraz lśniąca kurtyna karnawałowa. Wszyscy uczestnicy przybyli na bal w kostiumach lub przebraniach wykonanych według własnego projektu. Na roztańczonym parkiecie pojawiły się postacie z bajek i baśni, filmów i gier komputerowych. Do tanecznych korowodów i wspólnej zabawy zapraszał pan Andrzej Zagrodzki, który przygotował muzyczną oprawę i konkursy sprawnościowe. Dodatkową atrakcją balu była sesja fotograficzna. Opromienieni kolorowymi światłami, przy dźwiękach największych przebojów wszyscy bawili się świetnie. Czas wspaniałej zabawy upłynął szybko i zakończył się słodkim poczęstunkiem.