2024.02.09

Bal karnawałowy klas 1-3

Ach, co to był za bal!

Uczniowie klas młodszych w dniu 9 lutego br. poprzebierali się za gwiazdy sportu, filmu, piosenki, gier komputerowych i inne znane postacie, ponieważ w naszej Szkole odbywał się karnawałowy bal. Tym razem sala gimnastyczna zamieniła się w Aleję Gwiazd, na której można było spotkać między innymi Coco Chanel, Ninjago, Elsę z „Krainy lodu”, tenisistkę Igę Świątek, piłkarza Haalanda oraz rapera Eminema.  Sala balowa była gwiazdorsko wystrojona w kolorowe balony, gwiazdki, rozety, girlandy, lśniącą kurtynę oraz plakaty własnoręcznie wykonane przez uczniów. Karnawałowa zabawa została zorganizowana w dwóch turach. Uczniowie klas trzecich bawili się w pierwszej turze, natomiast klasy pierwsze i drugie w drugiej turze. Niezawodnie i po mistrzowsku tegoroczne tańce, pląsy i sprawnościowe konkursy poprowadził pan Andrzej Zagrodzki. Dodatkową atrakcją balu była sesja fotograficzna. Czas wyjątkowej zabawy upłynął szybko i zakończył się słodkim poczęstunkiem.