2013.01.11

Bal karnawałowy klas starszych

W dniach 11 – 12 stycznia 2013 roku klasy 4 – 6 wyjechały na dyskotekę do Teresina. Było naprawdę fajnie, a dyskoteka odbyła się w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Wszyscy jechaliśmy autobusem około godziny. Podróż nie była aż tak męcząca, jak się spodziewałam. Wiele osób śmiało się i rozmawiało, a w pewnym momencie, na specjalnie życzenie kierowcy cały autobus zaczął śpiewać.
Kiedy dotarliśmy na miejsce, przeżyliśmy również bardzo miłe zaskoczenie. Hotel “Leśne Zacisze” okazał się przytulnym i wygodnym miejscem. Byłam w pokoju z moimi dwoma koleżankami i mogę śmiało powiedzieć, że pokój był bardzo zadbany. Po naszym przyjeździe mieliśmy chwilę, aby się rozpakować i przyjść na kolację. Następnie wszyscy poszli do pokoju i zaczęli się przygotowywać na imprezkę. Kiedy każdy z uczniów załatwił swoje sprawy i był gotowy na świetną zabawę, szedł do sali w której odbywała się dyskoteka. Bufet był bardzo różnorodny i smaczny, więc każdy mógł coś przekąsić. Tańczyliśmy w prawie zupełnych ciemnościach i… odbyło się kilka wolnych i miłych tańców. DJ –je okazali się bardzo dobrzy w swojej robocie, a więc nikt nie narzekał na muzykę. Oczywiście, nie zabrakło także różnych zabaw takich jak na przykład jedzenie żelka.
Kiedy tańce się skończyły, zabawa w pokojach – a przynajmniej w naszym – ciągle trwała. Śmiechy i rozmowy nie ustawały, więc położyłyśmy się spać bardzo, bardzo późno w nocy lub już wcześnie rano ☺ Energii jednak na następny dzień nam nie zabrakło. Zjedliśmy całkiem smaczne śniadanie i już gotowi czekaliśmy na autobus. Ponieważ było zimno i ślisko, kilkoro z naszych uczniów wywróciło się na lodzie.
Było naprawdę fajnie i myślę, że wszyscy byli bardzo zadowoleni.
Dominika Dolna 6a