2004.05.13

Chwalimy się Parkofrajdą

13 maja 2004 r odbyła się konferencja dla nauczycieli pt.: „Między edukacją a rekreacją, czyli o wykorzystaniu terenu Parkofrajdy do zajęć”. Na spotkanie przybyło 60 nauczycieli ze szkół podstawowych i przedszkoli, nie tylko z terenu Bemowa, ale także z całej Warszawy. Podczas konferencji zaprezentowano walory edukacyjno – przyrodnicze parku Górczewska, różnorodne metody i pomoce do prowadzenia zajęć terenowych, przedstawiono także ofertę Centrum Promocji Zdrowia i Edukacji Ekologicznej. Uroczystość uświetnił swoją obecnością radny m.st. Warszawy, a zarazem prezes Zarządu Głównego STO Pan Wojciech Starzyński. Goście konferencyjni chwalili otrzymane materiały i pomoce. Byli także pod wrażeniem uczniów szkoły, którzy z wielkim zapałem i zaangażowaniem oprowadzali nauczycieli po szkole.