2015.10.13

Dyskoteka klas starszych

Dnia 13 października, we wtorek, odbyła się pierwsza dyskoteka w nowym roku szkolnym 2015/2016, która rozpoczęła się o 17:30, a zakończyła o 20:00. Sprzęt obsługiwał Adam i Kuba. Na początku wszyscy przyszli do małej salki, w której Adam swoją przemową ogłosił rozpoczęcie zabawy. Najwięcej osób było z klas 5. Dyskotekę rozpoczęło kilka przebojów, ale niestety po ok. 10 minutach sprzęt zaciął się i musieliśmy czekać na naprawę. Kiedy sprzęt zaczął działać poprawnie zaczęliśmy się świetnie bawić. Na nasze nieszczęście sprzęt znowu się popsuł. Czekaliśmy ok. 30 minut, aż sprzęt zostanie naprawiony i rozpoczęliśmy na nowo szaleństwo dyskotekowe. Wszyscy świetnie się bawili tańcząc, śpiewając oraz dyskutując na różne tematy w mniejszych, bądź większych grupach. Pani Basia, Panie Marzeny i Pan Filip bacznym okiem spoglądali na szalejących uczniów. Pomimo niewielkich usterek sprzętu zabawa była wspaniała i wszyscy o niej rozmawiali przez kilka następnych dni.
Ola Cieloch kl.6a